MaM kapsa

Milá zákazníčka/ník, táto MaM kapsa sa už vypredala a preto sme ju už vyradili z našej ponuky. Ale máme kopec iných podobných, určite si vyberiete.

Posúďte sami....

Ochranné kapsy na nosenie detí

8 položiek

Mam ochranné kapsy sú skvelým doplnkom pri nosení detí na jeseň, v zimnom Mam kapsa na nosenieobdobí a na jar. Zatepľujú celé dieťatko od hlavy až po päty. Svojou veľkosťou zahalia aj dvojročného nosenca. V spodnej časti kapy je všitá gumička, pomocou ktorej je možné ochrannú kapsu primerane zmenšovať, takže nebude veľká ani novorodencovi. Pri hlavičke dieťaťa je veľký límec, ktorý chráni zátylok dieťaťa pred chladom a vetrom. 

Všetky Mam ochranné kapsy je možné použiť na nosenie detí v šatkách aj vo všetkých nosičoch, vrátane Manducy. Samotná kapsa však na nosenie neslúži, dieťa je potrebné mať umiestnené v nosiči a ochranná kapsa slúži na ochranu dieťaťa pred nepriaznivým počasím.

Mam kapsy sú dodávané v prevedení deluxe, zimná a allweather

Mam ochranné deluxe kapsytop. Poskytujú primeranú tepelnú ochranu, chránia pred vetrom aj dažďom - sú nepremokavé. Zvládnu sneh aj jemné pršanie, ako ochranu pred silným dažďom ich ale neodporúčame. 

Zimné Mam ochranné kapsy poskytujú vyšší tepelný komfort. Sú totiž šité z hrubšej vrstvy fleesu. Nie sú ale tak "hutné" ako deluxe kapsy, preto poskytujú menšiu ochranu pred vetrom. 

Mam All weather kapsa je niečo ako pláštenka, jej súčasťou je vodeodolná membrána, preto poslúži aj ako pršiplášť pri nosení. Je tenšia, takže je vhodná na teplejšie dni, kedy počasie nie je práve priaznivé, alebo na turistiku. 

Všetky Mam kapsy je tiež možné kombinovať so zimnou zatepľovacou vložkou, čo je tiež super vychytávka pri nosení v chladnejšom a zimnom počasí. Zateplí najochladzovanejšiu časť dieťaťa - chrbátik, ale zároveň aj Váš krk a hrudník. 

Výrobca:

Možnosti nosenia dieťaťa:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

  • Poštovné od 1,80 €

  • Doprava nad 120 € ZDARMA

  • Sme rýchli, tovar skladom môžete mať už zajtra

  • 100 % spokojných zákazníkov na Heureke

  • Nákup v Eur aj CZK - klikni na vlajky pravo hore

  • Výmena zlej veľkosti ZDARMA - volajte

MÁTE OTÁZKY?

Monika Dankovičová

 noseniedeti

✆ 0908 419 618
Po-Pia - 8.00 -18.00
obchod@noseniedeti.sk

Darčekový poukaz

darčeková poukážka

Dvojnásobná radosť pre obdarovaného.

Prvý krát z darčeka, druhý krát z nákupu:-)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info