Odstúpenie od zmluvy

Vrátenie tovaru - odstúpenie od kúpnej zmluvy

Ste oprávnený aj bez uvedenia dôvodu odstúpiť od zmluvy uzavretej na diaľku v období od odoslania Vašej objednávky do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Tovar sa považuje za prevzatý okamihom, keď Vy alebo Vami určená tretia osoba s výnimkou dopravcu prevezmete všetky časti objednaného tovaru.

Je potrebné, aby ste nám Vašu vôľu odstúpiť od zmluvy oznámili. Môžete postupovať nasledovne:

  1. Zašlite nám oznámenie o odstúpení od zmluvy na email: obchod@noseniedeti.sk alebo na našu adresu: NosenieDeti, s.r.o., K Diaľnici 452/21, 91105  Zamarovce. Môžete použiť nasledovný formulár, ktorý si môžete stiahnuť a vyplniť (vo formáte *.pdf).
  2. Môžete vyplniť elektronický formulár
  3. Môžete poslať tovar späť ihneď spolu s oznámením o odstúpení od zmluvy.

Do 14 dní od odoslania oznámenia o odstúpení od zmluvy je potrebné nám odoslať späť tovar alebo ho doručiť na našu adresu, ktorá je:  NosenieDeti, s.r.o., K Diaľnici 452/21, 91105 Zamarovce, tel. 0908 419 618.

• Tovar tiež môžete poslať poštou,  službou Balík na poštu, vieme si ho na pošte vyzdvihnúť. Na podací lístok napíšte adresu: NosenieDeti, s.r.o., 911 05  Trenčín. Pri zasielaní nezabudnite uviesť naše tel. číslo: 0908 419 618.

• Tovar môžete zaslať aj cez Zásielkovňu na výdajné miesto, vtedy ho pošlite s nasledujúcimi údajmi: adresát - Monika Dankovičová, NosenieDeti, s.r.o.,  tel. +421 908 419 618, obchod@noseniedeti.sk, na adresu výdajného miesta: Zlatovská 9/A, 911 05  Trenčín.

Platbu za tovar sme povinní Vám vrátiť do 14 dní od doručenia Vášho oznámenia o odstúpení od zmluvy, zároveň ale nie sme povinní Vám vrátiť platbu pred tým, než nám bude doručený tovar od Vás. Čím skôr nám teda tovar pošlete späť, tým rýchlejšie budete mať Vašu platbu späť na Vašom účte.

Náklady na vrátenie tovaru k nám znášate pri odstúpení od zmluvy Vy.

Zodpovedáte za zníženie hodnoty tovaru, ktoré vzniklo v dôsledku takého zaobchádzania s tovarom, ktoré je nad rámec zaobchádzania potrebného na zistenie vlastností a funkčnosti tovaru.

Detailnejšie informácie o odstúpení od zmluvy sú vo všeobecných obchodných podmienkach.

  • Poštovné od 1,80 €
  • Doprava nad 120 € ZDARMA
  • Sme rýchli, tovar skladom môžete mať už zajtra
  • 100 % spokojných zákazníkov na Heureke
  • Nákup v Eur aj CZK - klikni na vlajky pravo hore
  • Výmena zlej veľkosti ZDARMA - volajte

MÁTE OTÁZKY?

Monika Dankovičová

 noseniedeti

✆ 0908 419 618
Po-Pia - 8.00 -18.00
obchod@noseniedeti.sk

Darčekový poukaz

darčeková poukážka

Dvojnásobná radosť pre obdarovaného.

Prvý krát z darčeka, druhý krát z nákupu:-)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info