Menu

Dojčenské plavky a kúpanie

 • Nepremokavé vrecko na plienky a kúpacie potreby Wet Bag

  Praktické, nepremokavé vrecko na plienky alebo plavky. Vrecko využijete na vloženie mokrých plienok, plaviek, uteráčika. Výber farieb vreciek je bohatý, môžte si zakúpiť viac kusov a meniť podľa nálady ☺.

 • Dojčenské plavky Kokeshi Doll

  Dojčenské plavky Kokeshi Doll z vodonepriepustného materiálu. Vo vnútri plaviek je tenký mäkký flees, ktorý je príjemný pre detský zadoček. Vonkajší materiál je odolný proti škvrnám, takže ani kvapkajúca zmrzlina vrukách dieťatka nebude problém. Tesniace lemy spoľahlivo udržia všetku nečistou aj tekutinu vo vnútri plaviek ☺.

  Skladom

  13,50 €

 • Dojčenské plavky Pop In Monster Edie

  Dojčenské plavky Pop In Monster Edie z vodonepriepustného materiálu. Vo vnútri plaviek je tenký mäkký flees, ktorý je príjemný pre detský zadoček. Vonkajší materiál je odolný proti škvrnám, takže ani kvapkajúca zmrzlina vrukách dieťatka nebude problém. Tesniace lemy spoľahlivo udržia všetku nečistou aj tekutinu vo vnútri plaviek ☺.

  Skladom

  13,50 €

 • Pop In plienka do plaviek

  Pop In plienka do plaviek zabezpečuje, aby sa hrubé nečistoty nedostali na vnútornú stranu plaviek. Výmena pokakanej plienočky je veľmi rýchla a tak dieťatko nebude musieť ísť na dlhšiu dobu z bazéna von, ani nebudete musieť riešiť pokakané plavky.

 • Detské tričko s UV filtrom 50 Pop In Rockets 19,50 € 20%

  20% zľava na veľkosti S-M

  Detské tričko s UV filtrom 50 Pop In Rockets

  Detské tričko s UV filtrom 50 Pop In Rockets z rýchloschnúceho materiálu. Po vyjdení z vody nemusíte tričko zobliekať, po chvíľke uschne. Tričko je vyrobené z ľahkého a príjemného materiálu, takže dieťatko ho môže mať oblečené celý deň. Investícia do trička je síce jednorázovo vyššia, ale tričko zabezpečí stabilnú ochranu pred UV žiarením po celý deň, takže nemusíte neustále dohliadať na...

  Skladom

  15,60 €

  19,50 € Zľava 3,90 €

 • Detské tričko s UV ochranou 50 Pop In Campervan Green 19,50 € 20%

  20% zľava na veľkosti S-M

  Detské tričko s UV ochranou 50 Pop In Campervan Green

  Detské tričko s UV ochranou 50 Pop In Campervan Green z rýchloschnúceho materiálu. Po vyjdení z vody nemusíte tričko zobliekať, po chvíľke uschne. Tričko je vyrobené z ľahkého a príjemného materiálu, takže dieťatko ho môže mať oblečené celý deň. Investícia do trička je síce jednorázovo vyššia, ale tričko zabezpečí stabilnú ochranu pred UV žiarením po celý deň, takže nemusíte neustále...

  Skladom

  15,60 €

  19,50 € Zľava 3,90 €

 • NOVINKA

  Detské tričko dlhý rukáv s UV ochranou 50 Pop In Coral Cornflower

  Detské tričko s dlhým rukávom s UV ochranou 50 Pop In Coral Cornflower z rýchloschnúceho materiálu. Po vyjdení z vody nemusíte tričko zobliekať, po chvíľke uschne. Tričko je vyrobené z ľahkého a príjemného materiálu, takže dieťatko ho môže mať oblečené celý deň. Investícia do trička je síce jednorázovo vyššia, ale tričko zabezpečí stabilnú ochranu pred UV žiarením po celý deň, takže nemusíte...

  Skladom

  22,50 €

 • Detská šiltovka s UV filtrom 50 Pop In Whale 13,50 € 20%

  20% zľava na veľkosti S-M

  Detská šiltovka s UV filtrom 50 Pop In Whale

  Detská šiltovka s UV filtrom 50 Whale, ktorá dokonale ochráni tváričku a krk Vášho dieťatka pred nebezpečnými slnečnými lúčmi. Čiapku môžte používať pri mori, na plavárni, alebo aj počas prechádzky. Gumička pomáha držať čiapku na hlavičke dieťatka, takže šiltovka nemá tendenciu malým bábätkám padať z hlavy.

  Skladom

  10,80 €

  13,50 € Zľava 2,70 €

 • Detská šiltovka s UV filtrom 50 Pop In Mantaray 20%

  20% zľava na veľkosti S-M

  Detská šiltovka s UV filtrom 50 Pop In Mantaray

  Detská šiltovka s UV filtrom 50 Mantaray. Čiapku môžte používať pri mori, na plavárni, alebo aj počas prechádzky. Gumička pomáha držať čiapku na hlavičke dieťatka, takže šiltovka nemá tendenciu malým bábätkám padať z hlavy.

  Skladom

  od 10,80 €

  od 13,50 € Zľava 2,70 €

 • Detská šiltovka s UV filtrom 50 Pop In Turtle

  Detská šiltovka s UV filtrom 50 Turtle, ktorá dokonale ochráni tváričku a krk Vášho dieťatka pred nebezpečnými slnečnými lúčmi. Čiapku môžte používať pri mori, na plavárni, alebo aj počas prechádzky. Gumička pomáha držať čiapku na hlavičke dieťatka, takže šiltovka nemá tendenciu malým bábätkám padať z hlavy.

  Skladom

  od 13,50 €

 • Detská šiltovka s UV filtrom 50 Pop In Tiger 13,50 € 20%

  20% zľava na veľkosti S-M

  Detská šiltovka s UV filtrom 50 Pop In Tiger

  Detská šiltovka s UV filtrom 50 Tiger, ktorá dokonale ochráni tváričku a krk Vášho dieťatka pred nebezpečnými slnečnými lúčmi. Čiapku môžte používať pri mori, na plavárni, alebo aj počas prechádzky. Gumička pomáha držať čiapku na hlavičke dieťatka, takže šiltovka nemá tendenciu malým bábätkám padať z hlavy.

  Skladom

  10,80 €

  13,50 € Zľava 2,70 €

 • Detská šiltovka s UV filtrom 50 Pop In Flamingo 20%

  20% zľava na veľkosti S-M

  Detská šiltovka s UV filtrom 50 Pop In Flamingo

  Detská šiltovka s UV filtrom 50 Flamingo, ktorá dokonale ochráni tváričku a krk Vášho dieťatka pred nebezpečnými slnečnými lúčmi. Čiapku môžte používať pri mori, na plavárni, alebo aj počas prechádzky. Gumička pomáha držať čiapku na hlavičke dieťatka, takže šiltovka nemá tendenciu malým bábätkám padať z hlavy.

  Skladom

  od 10,80 €

  od 13,50 € Zľava 2,70 €

 • Detská šiltovka s UV filtrom 50 Monster Edie 13,50 € 20%

  20% zľava na veľkosti S-M

  Detská šiltovka s UV filtrom 50 Monster Edie

  Detská šiltovka s UV filtrom 50 Monster Edie ochráni tváričku a krk Vášho dieťatka pred slnečnými lúčmi. Šiltovka je vhodná k vode, počas dovolenky, alebo aj počas leta na prechádzke. Slniečko detskej pokožke môže veľmi uškodiť a tak je vynikajúce, že tváričku dieťatka môžeme pomocou tejto šiltovky jednoduchým spôsobom chrániť.

  Skladom

  10,80 €

  13,50 € Zľava 2,70 €

 • Detská šiltovka s UV filtrom 50 Campervan Blue 13,50 € 20%

  20% zľava na veľkosti S-M

  Detská šiltovka s UV filtrom 50 Campervan Blue

  Detská šiltovka s UV filtrom 50 Campervan Blue ochráni tváričku a krk Vášho dieťatka pred slnečnými lúčmi. Šiltovka je vhodná k vode, počas dovolenky, alebo aj počas leta na prechádzke. Slniečko detskej pokožke môže veľmi uškodiť a tak je vynikajúce, že tváričku dieťatka môžeme pomocou tejto šiltovky jednoduchým spôsobom chrániť.

  Vypredané

  10,80 €

  13,50 € Zľava 2,70 €

 • NOVINKA

  Detský plávací overal s UV 50 Tiger

  Detský plávací overal s UV 50 Tiger

  Skladom

  28,50 €

 • Overal proti slnku UV 50 Pop In Campervan Blue

  Overal proti slnku UV 50 Pop In Campervan Blue

  Skladom

  28,50 €

 • Detský overal proti slnku a na plávanie UV 50 Pop In Tiger

  Detský overal proti slnku a na plávanie UV 50 Pop In Tiger

  Skladom

  28,50 €

 • Detská čiapka s UV filtrom 50 Kokeshi Doll 20%

  20% zľava na veľkosti S-M

  Detská čiapka s UV filtrom 50 Kokeshi Doll

  Detská šiltovka s UV filtrom 50 Kokeshi Doll ochráni tváričku a krk Vášho dieťatka pred slnečnými lúčmi. Šiltovka je vhodná k vode, počas dovolenky, alebo aj počas leta na prechádzke. Slniečko detskej pokožke môže veľmi uškodiť a tak je vynikajúce, že tváričku dieťatka môžeme pomocou tejto šiltovky jednoduchým spôsobom chrániť.

  Skladom

  od 10,80 €

  od 13,50 € Zľava 2,70 €

 • Plavky pre bábätká Pop In Turtle

  Plavky pre bábätká Pop In Turtle z vodonepriepustného materiálu. Vonkajší materiál je odolný voči škvrnám, takže pri vode si detičky môže bez problémov pochutiť na ovocí alebo zmrzline. Z vnútornej strany plaviek je mäkký flees, ktorý je príjemný detským zadočkom a zároveň rýchlo schne. Pokiaľ dieťatku plavky dobre sedia, žiadna nehoda sa nedostane z plaviek von.

  Vypredané

  13,50 €

 • NOVINKA

  Dojčenské plienkové plavky T-Tomi Monkeys

  Ekologické látkové plavky pre bábätká T-Tomi Monkeys. Sú vhodné pre detičky od novorodenca po cca 12 kg. Vonkajší materiál je polyester s PUL záterom, ktorý neprepúšťa tuhú stolicu. Z vnútornej strany plaviek je mäkký úplet, ktorý je príjemný pre detské zadočky a zároveň rýchlo schne. Pokiaľ dieťatku plavky dobre sedia, žiadna tuhá nehoda sa nedostane z plaviek von.

  Skladom

  17,90 €

 • NOVINKA

  Dojčenské plienkové plavky T-Tomi Crocodiles

  Ekologické látkové plavky pre bábätká T-Tomi Crocodiles. Sú vhodné pre detičky od novorodenca po cca 12 kg. Vonkajší materiál je polyester s PUL záterom, ktorý neprepúšťa tuhú stolicu. Z vnútornej strany plaviek je mäkký úplet, ktorý je príjemný pre detské zadočky a zároveň rýchlo schne. Pokiaľ dieťatku plavky dobre sedia, žiadna tuhá nehoda sa nedostane z plaviek von.

  Skladom

  17,90 €

 • NOVINKA

  Dojčenské plienkové plavky T-Tomi Zoo

  Ekologické látkové plavky pre bábätká T-Tomi Zoo. Sú vhodné pre detičky od novorodenca po cca 12 kg. Vonkajší materiál je polyester s PUL záterom, ktorý neprepúšťa tuhú stolicu. Z vnútornej strany plaviek je mäkký úplet, ktorý je príjemný pre detské zadočky a zároveň rýchlo schne. Pokiaľ dieťatku plavky dobre sedia, žiadna tuhá nehoda sa nedostane z plaviek von.

  Tovar nie je skladom

  17,90 €

 • NOVINKA

  Dojčenské plienkové plavky T-Tomi Parrots

  Ekologické látkové plavky pre bábätká T-Tomi Parrots. Sú vhodné pre detičky od novorodenca po cca 12 kg. Vonkajší materiál je polyester s PUL záterom, ktorý neprepúšťa tuhú stolicu. Z vnútornej strany plaviek je mäkký úplet, ktorý je príjemný pre detské zadočky a zároveň rýchlo schne. Pokiaľ dieťatku plavky dobre sedia, žiadna tuhá nehoda sa nedostane z plaviek von.

  Tovar nie je skladom

  17,90 €

 • NOVINKA

  Plavky pre bábätká T-Tomi Pirates

  Ekologické látkové plavky pre bábätká T-Tomi Pirates. Sú vhodné pre detičky od novorodenca po cca 12 kg. Vonkajší materiál je polyester s PUL záterom, ktorý neprepúšťa tuhú stolicu. Z vnútornej strany plaviek je mäkký úplet, ktorý je príjemný pre detské zadočky a zároveň rýchlo schne. Pokiaľ dieťatku plavky dobre sedia, žiadna tuhá nehoda sa nedostane z plaviek von.

  Skladom

  17,90 €

Filtrovať produkty

Výrobca

Veľkosť oblečenia k vode zobraziť všetky

Dostupnosť
Hľadať text

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

podpis NosenieDetí

Monika Dankovičová - zakladateľka

Pokiaľ potrebujete poradiť, máte otázky ohľadom výberu, alebo sa neviete zorientovať na stránke, určite píšte alebo volajte, radi Vám poradíme.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Naša webová stránka ukladá údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača) na identifikáciu vašej relácie a dosiahnutie základnej funkčnosti platformy, zážitku z prehliadania a zabezpečenia.
Môžeme ukladať údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača), aby sme mohli poskytovať doplnkové funkcie, ktoré zlepšujú váš zážitok z prehliadania, ukladať niektoré z vašich preferencií bez toho, aby ste mali používateľský účet alebo bez prihlásenia, používať skripty a/alebo zdroje tretích strán, widgety atď.
Používanie analytických nástrojov nám umožňuje lepšie porozumieť potrebám našich návštevníkov a tomu, ako používajú našu stránku. Môžeme použiť nástroje prvej alebo tretej strany na sledovanie alebo zaznamenávanie vášho prehliadania našej webovej stránky, na analýzu nástrojov alebo komponentov, s ktorými ste interagovali alebo ste ich používali, zaznamenávanie udalostí konverzií a podobne.
Môžeme používať súbory cookie a nástroje tretích strán na zlepšenie ponuky produktov a/alebo služieb našej alebo našich partnerov, jej relevantnosti pre vás na základe produktov alebo stránok, ktoré ste navštívili na tejto webovej stránke alebo na iných webových stránkach.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať