Panel používateľa

Babyšatky Guatemalské Girasol

7 položiek

Girasol je svetoznáma a úspešná značka šatiek na nosenie detí. Guatemalské baby šatky značky Girasol sú tkané ručne podľa starej indiánskej tradície. Tieto bavlnené babyšatky majú krásne a žiarivé farby, sú nosné aj pre ťažšie deti. V našom e-shope sú dostupné babyšatky Girasol tkané dvoma rozdielnymi technikami:

  • Keprová väzba je osvedčený typ tkania pre ľahkú údržbu a vynikajúce nosné vlastnosti. Girasol šatky tkané touto väzbou sú o niečo hrubšie (majú vyššiu gramáž). Šatky sa nezatrhávajú a sú označované ako bezúdržbové. Vlákna po zanosení pustia jemný chĺpok, vďaka čomu je zanosená šatka mäkká ako flanel.
  • Ľahšie a vzdušnejšie šatky od Girasolu sú tkané väzbou s diamantovou štruktúrou, tkanina je v tomto prípade tvorená z dvoch odlišných farebných kombinácií nití, ktoré medzi sebou vytvárajú väzbu v tvare kosoštvorcov, resp. diamantov.

Girasol babyšatky sú tkané ručne, počítajte preto, že každá šatka je originál aj s občasnými chybičkami, ktoré sa pri ručnej výrobe vyskytujú. Tieto chybičky (uzlíky vo vlákne, rozdielne usporiadanie nití, rozdielne medzery medzi vláknami, nastavená niť v tkanine) nemajú vplyv na nosné vlastnosti babyšatiek ani ich výskytom nedochádza k zníženiu nosnosti šatiek.

Pri kúpe akéhokoľvek nosiča (Babyšatka, ergonomický nosič, Ring Sling, Vak na nosenie detí) Vám ponúkame možnosť zakúpiť si jeden pár návlekov Design Socks len za 1€.

Pri nákupe vyberte variant "Nákup s nosičom"

Výrobca:

Dĺžka:

Materiál:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

MÁTE OTÁZKY?

Monika Dankovičová

 noseniedeti

✆ 0908 419 618
Po-Pia - 8.00 -18.00
obchod@noseniedeti.sk

Darčekový poukaz

darčeková poukážka

Dvojnásobná radosť pre obdarovaného.

Prvý krát z darčeka, druhý krát z nákupu:-)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info
Pridané