Menu

Manymonths

 • Extendor na predĺženie body

  Je veľmi užitočnou pomôckou na predĺženie doby používania dojčenských bodyčiek. Spojí body aj pri veľkých a objemných plienkach.

  Skladom

  16,50 €

 • Manymonths Longies Violet Lotus fialové merino pre deti 15%

  Manymonths Longies Violet Lotus fialové merino pre deti

  Luxusný kúsok zo 100% merinovlny. Vďaka dvojitej vrstve legíny longies majú vysokú gramáž až 760 g/m2. Legíny z merino vlny pre deti Manymonths Longies Violet Lotus sa vynikajúco hodia ako jediná vrstva oblečenia od jesene do jari, pokiaľ je dieťatko vozené v kočíku, alebo nosené v nosiči pod spoločnou vrstvou spolu s rodičom. Merino vlna neprehreje a dieťatko sa v nej nespotí. Legínky môžete...

  Skladom

  od 44,20 €

  od 52 € Zľava 7,80 €

 • Merino kukla pre deti Manymonths Foggy Black 14%

  Merino kukla pre deti Manymonths Foggy Black

  Merino kukla Manymonths Foggy Black. S touto kuklou bude mať Vaše dieťatko hlavičku pekne v teplúčku. Nemusíte sa báť zimy, ani silnejšieho vetra, kukla krásne ochráni čelo, krk aj citlivé ušká Vášho dieťatka. Dieťa si ju samé len tak ľahko nestrhne. Môžte ju použiť samostatne, alebo ako spodnú vrstvu pod zimnú čiapku. Gramáž merina u tejto kukly je 380 g/m2.

  Skladom

  od 26,80 €

  od 31,50 € Zľava 4,70 €

 • Manymonths Winter merino capačky vysoké Poppy Red červené 29,50 € 15%

  ZĽAVA 15%

  Manymonths Winter merino capačky vysoké Poppy Red červené

  Manymonths Winter merino capačky vysoké Poppy Red červené. Vysoké capačky Manymonths perfektne zateplia nožičky Vášho bábätka pri nosení v šatke alebo nosiči a budú vhodné aj do kočíka. Tepelný komfort zabezpečuje vrstva z merino vlny a vrstva z teplého fleecu. Dostupné sú v dvoch veľkostiach.

  Skladom

  24,80 €

  29,50 € Zľava 4,70 €

 • Merino Manymonths Winter Lilac Rose vysoké detské capačky 29,50 € 15%

  ZĽAVA 15%

  Merino Manymonths Winter Lilac Rose vysoké detské capačky

  Merino Manymonths Winter Lilac Rose vysoké detské capačky. Vysoké capačky Manymonths perfektne zateplia nožičky Vášho bábätka pri nosení v šatke alebo nosiči a budú vhodné aj do kočíka. Tepelný komfort zabezpečuje vrstva z merino vlny a vrstva z teplého fleecu. Dostupné sú v dvoch veľkostiach.

  Skladom

  24,80 €

  29,50 € Zľava 4,70 €

 • Merino vysoké capačky Winter Provence Blue Manymonths 29,50 € 15%

  ZĽAVA 15%

  Merino vysoké capačky Winter Provence Blue Manymonths

  Merino vysoké capačky Winter Provence Blue Manymonths. Vysoké capačky Manymonths perfektne zateplia nožičky Vášho bábätka pri nosení v šatke alebo nosiči a budú vhodné aj do kočíka. Tepelný komfort zabezpečuje vrstva z merino vlny a vrstva z teplého fleecu. Dostupné sú v dvoch veľkostiach.

  Skladom

  24,80 €

  29,50 € Zľava 4,70 €

 • Merino vlnené vysoké capačky Winter Mykonos Waters Manymonths 29,50 € 26%

  NOVINKA

  Merino vlnené vysoké capačky Winter Mykonos Waters Manymonths

  Merino vysoké capačky Winter Mykonos Waters Manymonths. Vysoké capačky Manymonths perfektne zateplia nožičky Vášho bábätka pri nosení v šatke alebo nosiči a budú vhodné aj do kočíka. Tepelný komfort zabezpečuje vrstva z merino vlny a vrstva z teplého fleecu. Dostupné sú v dvoch veľkostiach.

  Skladom

  21,80 €

  29,50 € Zľava 7,70 €

 • Merino vysoké capačky Manymonths Raspberry Red 29,50 € 15%

  ZĽAVA 15%

  Merino vysoké capačky Manymonths Raspberry Red

  Merino vysoké capačky Manymonths Raspberry Red. Vysoké capačky Manymonths perfektne zateplia nožičky Vášho bábätka pri nosení v šatke alebo nosiči a budú vhodné aj do kočíka. Tepelný komfort zabezpečuje vrstva z merino vlny a vrstva z teplého fleecu. Dostupné sú v dvoch veľkostiach.

  Skladom

  24,80 €

  29,50 € Zľava 4,70 €

 • Merino vysoké capačky Manymonths Sweet Apple 29,50 € 15%

  ZĽAVA 15%

  Merino vysoké capačky Manymonths Sweet Apple

  Merino vysoké capačky Manymonths Sweet Apple. Vysoké capačky Manymonths perfektne zateplia nožičky Vášho bábätka pri nosení v šatke alebo nosiči a budú vhodné aj do kočíka. Tepelný komfort zabezpečuje vrstva z merino vlny a vrstva z teplého fleecu. Dostupné sú v dvoch veľkostiach.

  Skladom

  24,80 €

  29,50 € Zľava 4,70 €

 • NOVINKA

  Merino pre deti Body/Tričko Manymonths Mykonos Waters

  Merino Body/Tričko Manymonths Mykonos Waters je super kúsok oblečenia pre Vaše dieťatko. Merino vlna je jemná a perfektne reguluje teplotu, dieťatko sa v nej nespotí. Toto Body/Tričko rastie spolu s dieťaťom, využijete ho dlhú dobu.

  Skladom

  50,90 €

 • Manymonths Longies Royal Turquoise merino pre deti 15%

  Manymonths Longies Royal Turquoise merino pre deti

  Luxusný kúsok zo 100% merinovlny. Vďaka dvojitej vrstve legíny longies majú vysokú gramáž až 760 g/m2. Legíny z merino vlny pre deti Manymonths Longies Royal Turquoise sa vynikajúco hodia ako jediná vrstva oblečenia od jesene do jari, pokiaľ je dieťatko vozené v kočíku, alebo nosené v nosiči pod spoločnou vrstvou spolu s rodičom. Merino vlna neprehreje a dieťatko sa v nej nespotí. Legínky...

  Skladom

  od 40,80 €

  od 48 € Zľava 7,20 €

 • Manymonths Longies legíny Provence Blue merino pre deti 48 € 15%

  Manymonths Longies legíny Provence Blue merino pre deti

  Luxusný kúsok zo 100% merinovlny. Vďaka dvojitej vrstve legíny longies majú vysokú gramáž až 760 g/m2. Legíny z merino vlny pre deti Manymonths Longies Provence Blue sa vynikajúco hodia ako jediná vrstva oblečenia od jesene do jari, pokiaľ je dieťatko vozené v kočíku, alebo nosené v nosiči pod spoločnou vrstvou spolu s rodičom. Merino vlna neprehreje a dieťatko sa v nej nespotí. Legínky môžete...

  Skladom

  40,80 €

  48 € Zľava 7,20 €

 • Detské rukavice merino bez palca Manymonths Violet Lotus 17,50 € 14%

  Detské rukavice merino bez palca Manymonths Violet Lotus

  Detské rukavice merino bez palca Manymonths Violet Lotus. Rukavičky z jemného merino úpletu pre naše najmenšie detičky. Rukavičky sú ušité s pružnej pleteniny, merino vlna krásne v zime zahrieva.

  Skladom

  14,90 €

  17,50 € Zľava 2,60 €

 • Detské rukavice merino bez palca Manymonths Royal Turquoise 17,50 € 14%

  Detské rukavice merino bez palca Manymonths Royal Turquoise

  Detské rukavice merino bez palca Manymonths Royal Turquoise. Rukavičky z jemného merino úpletu pre naše najmenšie detičky. Rukavičky sú ušité s pružnej pleteniny, merino vlna krásne v zime zahrieva.

  Skladom

  14,90 €

  17,50 € Zľava 2,60 €

 • Detské rukavice merino s palcom Manymonths Saffron Yellow 24 € 20%

  Detské rukavice merino s palcom Manymonths Saffron Yellow

  Detské rukavice merino s palcom Manymonths Saffron Yellow. Tieto rukavičky sú určené pre deti od 6 mesiacov a vyrábajú sa vo viacerých veľkostiach. Majú dlhú manžetu, ktorá zabraňuje skĺzavania rukavičiek z rúk. Manžetu môžte aj ohnúť a tým ju zmenšiť. Merino vlna je skutočne vynikajúci materiál na chladné dni, ktorý krásne hreje. Rukavičky sú vyrobené z dvojvrstvovej pleteniny s gramážou 760...

  Skladom

  19,20 €

  24 € Zľava 4,80 €

 • Detské rukavice merino s palcom Manymonths Poppy Red 24 € 20%

  Detské rukavice merino s palcom Manymonths Poppy Red

  Detské rukavice merino s palcom Manymonths Poppy Red. Tieto rukavičky sú určené pre deti od 6 mesiacov a vyrábajú sa vo viacerých veľkostiach. Majú dlhú manžetu, ktorá zabraňuje skĺzavania rukavičiek z rúk. Manžetu môžte aj ohnúť a tým ju zmenšiť. Merino vlna je skutočne vynikajúci materiál na chladné dni, ktorý krásne hreje. Rukavičky sú vyrobené z dvojvrstvovej pleteniny s gramážou 760...

  Skladom

  19,20 €

  24 € Zľava 4,80 €

 • Detské rukavice merinovlna s palcom Manymonths Royal Turquoise 24 € 15%

  Detské rukavice merinovlna s palcom Manymonths Royal Turquoise

  Detské rukavice merinovlna s palcom Manymonths Royal Turquoise. Tieto rukavičky sú určené pre deti od 6 mesiacov a vyrábajú sa vo viacerých veľkostiach. Majú dlhú manžetu, ktorá zabraňuje skĺzavania rukavičiek z rúk. Manžetu môžte aj ohnúť a tým ju zmenšiť. Merino vlna je skutočne vynikajúci materiál na chladné dni, ktorý krásne hreje. Rukavičky sú vyrobené z dvojvrstvovej pleteniny s gramážou...

  Skladom

  20,40 €

  24 € Zľava 3,60 €

 • Detské rukavice merino s palcom Manymonths Provence Blue 24 € 15%

  Detské rukavice merino s palcom Manymonths Provence Blue

  Detské rukavice merino s palcom Manymonths Provence Blue. Tieto rukavičky sú určené pre deti od 6 mesiacov a vyrábajú sa vo viacerých veľkostiach. Majú dlhú manžetu, ktorá zabraňuje skĺzavania rukavičiek z rúk. Manžetu môžte aj ohnúť a tým ju zmenšiť. Merino vlna je skutočne vynikajúci materiál na chladné dni, ktorý krásne hreje. Rukavičky sú vyrobené z dvojvrstvovej pleteniny s gramážou 760...

  Skladom

  20,40 €

  24 € Zľava 3,60 €

 • Detské rukavice merino s palcom Manymonths Raspberry Red 24 € 15%

  Detské rukavice merino s palcom Manymonths Raspberry Red

  Detské rukavice merino s palcom Manymonths Raspberry Red. Tieto rukavičky sú určené pre deti od 6 mesiacov a vyrábajú sa vo viacerých veľkostiach. Majú dlhú manžetu, ktorá zabraňuje skĺzavania rukavičiek z rúk. Manžetu môžte aj ohnúť a tým ju zmenšiť. Merino vlna je skutočne vynikajúci materiál na chladné dni, ktorý krásne hreje. Rukavičky sú vyrobené z dvojvrstvovej pleteniny s gramážou 760...

  Skladom

  20,40 €

  24 € Zľava 3,60 €

 • NOVINKA

  Detské merino tričko dlhý rukáv Manymonths Foggy Black

  Detské merino tričko dlhý rukáv Manymonths Foggy Black

  Skladom

  od 48 €

 • Detské merino tričko dlhý rukáv Manymonths Provence Blue 2. trieda 65 € 47%

  Detské merino tričko dlhý rukáv Manymonths Provence Blue 2. trieda

  2. TRIEDA Detské merino tričko dlhý rukáv Manymonths Provence Blue, 2. TRIEDA - tričko má mierne vyblednutý pás v prednej časti. Veľkosť trička 128-134/140 cm (8-10 rokov). Vynikajúce ako 1. vrstva - veľmi dobre odvádza pot a vďaka vysokej gramáži hreje.

  Skladom

  34,40 €

  65 € Zľava 30,60 €

 • Detské merino tričko dlhý rukáv Manymonths Raspberry Red

  Detské merino tričko dlhý rukáv Manymonths Raspberry Red

  Skladom

  48 €

 • Manymonths merino legíny pre deti Mykonos Water 52 € 10%

  NOVINKA

  Manymonths merino legíny pre deti Mykonos Water

  Manymonths merino legíny pre deti Mykonos Water

  Skladom

  46,80 €

  52 € Zľava 5,20 €

 • Merino nákrčník Manymonths multitube KID Sweet Apple 20,90 € 20%

  Merino nákrčník Manymonths multitube KID Sweet Apple

  Merino nákrčník Manymonths multitube KID Sweet Apple. Nákrčník zo 100% merino vlny v dvoch veľkostiach - pre malých nosencov, aj pre ich rodičov. Väčšia veľkosť je vhodná aj pre dospelých.

  Skladom

  16,70 €

  20,90 € Zľava 4,20 €

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Naša webová stránka ukladá údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača) na identifikáciu vašej relácie a dosiahnutie základnej funkčnosti platformy, zážitku z prehliadania a zabezpečenia.
Môžeme ukladať údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača), aby sme mohli poskytovať doplnkové funkcie, ktoré zlepšujú váš zážitok z prehliadania, ukladať niektoré z vašich preferencií bez toho, aby ste mali používateľský účet alebo bez prihlásenia, používať skripty a/alebo zdroje tretích strán, widgety atď.
Používanie analytických nástrojov nám umožňuje lepšie porozumieť potrebám našich návštevníkov a tomu, ako používajú našu stránku. Môžeme použiť nástroje prvej alebo tretej strany na sledovanie alebo zaznamenávanie vášho prehliadania našej webovej stránky, na analýzu nástrojov alebo komponentov, s ktorými ste interagovali alebo ste ich používali, zaznamenávanie udalostí konverzií a podobne.
Môžeme používať súbory cookie a nástroje tretích strán na zlepšenie ponuky produktov a/alebo služieb našej alebo našich partnerov, jej relevantnosti pre vás na základe produktov alebo stránok, ktoré ste navštívili na tejto webovej stránke alebo na iných webových stránkach.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať