Menu

Manymonths

 • Extendor na predĺženie body

  Je veľmi užitočnou pomôckou na predĺženie doby používania dojčenských bodyčiek. Spojí body aj pri veľkých a objemných plienkach.

  Vypredané

  16,50 €

 • Manymonths Longies Violet Lotus fialové merino pre deti 52 € 15%

  Manymonths Longies Violet Lotus fialové merino pre deti

  Luxusný kúsok zo 100% merinovlny. Vďaka dvojitej vrstve legíny longies majú vysokú gramáž až 760 g/m2. Legíny z merino vlny pre deti Manymonths Longies Violet Lotus sa vynikajúco hodia ako jediná vrstva oblečenia od jesene do jari, pokiaľ je dieťatko vozené v kočíku, alebo nosené v nosiči pod spoločnou vrstvou spolu s rodičom. Merino vlna neprehreje a dieťatko sa v nej nespotí. Legínky môžete...

  Skladom

  44,20 €

  52 € Zľava 7,80 €

 • Merino kukla pre deti Manymonths Foggy Black

  Merino kukla Manymonths Foggy Black. S touto kuklou bude mať Vaše dieťatko hlavičku pekne v teplúčku. Nemusíte sa báť zimy, ani silnejšieho vetra, kukla krásne ochráni čelo, krk aj citlivé ušká Vášho dieťatka. Dieťa si ju samé len tak ľahko nestrhne. Môžte ju použiť samostatne, alebo ako spodnú vrstvu pod zimnú čiapku. Gramáž merina u tejto kukly je 380 g/m2.

  Skladom

  31,50 €

 • Manymonths Winter merino capačky vysoké Poppy Red červené 29,50 € 10%

  Manymonths Winter merino capačky vysoké Poppy Red červené

  Manymonths Winter merino capačky vysoké Poppy Red červené. Vysoké capačky Manymonths perfektne zateplia nožičky Vášho bábätka pri nosení v šatke alebo nosiči a budú vhodné aj do kočíka. Tepelný komfort zabezpečuje vrstva z merino vlny a vrstva z teplého fleecu. Dostupné sú v dvoch veľkostiach.

  Skladom

  26,50 €

  29,50 € Zľava 3 €

 • Merino vysoké capačky Winter Provence Blue Manymonths

  Merino vysoké capačky Winter Provence Blue Manymonths. Vysoké capačky Manymonths perfektne zateplia nožičky Vášho bábätka pri nosení v šatke alebo nosiči a budú vhodné aj do kočíka. Tepelný komfort zabezpečuje vrstva z merino vlny a vrstva z teplého fleecu. Dostupné sú v dvoch veľkostiach.

  Skladom

  29,50 €

 • Merino vlnené vysoké capačky Winter Mykonos Waters Manymonths 29,50 € 26%

  NOVINKA

  Merino vlnené vysoké capačky Winter Mykonos Waters Manymonths

  Merino vysoké capačky Winter Mykonos Waters Manymonths. Vysoké capačky Manymonths perfektne zateplia nožičky Vášho bábätka pri nosení v šatke alebo nosiči a budú vhodné aj do kočíka. Tepelný komfort zabezpečuje vrstva z merino vlny a vrstva z teplého fleecu. Dostupné sú v dvoch veľkostiach.

  Skladom

  21,80 €

  29,50 € Zľava 7,70 €

 • Merino vysoké capačky Manymonths Raspberry Red

  Merino vysoké capačky Manymonths Raspberry Red. Vysoké capačky Manymonths perfektne zateplia nožičky Vášho bábätka pri nosení v šatke alebo nosiči a budú vhodné aj do kočíka. Tepelný komfort zabezpečuje vrstva z merino vlny a vrstva z teplého fleecu. Dostupné sú v dvoch veľkostiach.

  Vypredané

  29,50 €

 • Merino vysoké capačky Manymonths Sweet Apple 29,50 € 10%

  Merino vysoké capačky Manymonths Sweet Apple

  Merino vysoké capačky Manymonths Sweet Apple. Vysoké capačky Manymonths perfektne zateplia nožičky Vášho bábätka pri nosení v šatke alebo nosiči a budú vhodné aj do kočíka. Tepelný komfort zabezpečuje vrstva z merino vlny a vrstva z teplého fleecu. Dostupné sú v dvoch veľkostiach.

  Skladom

  26,50 €

  29,50 € Zľava 3 €

 • NOVINKA

  Merino pre deti Body/Tričko Manymonths Mykonos Waters

  Merino Body/Tričko Manymonths Mykonos Waters je super kúsok oblečenia pre Vaše dieťatko. Merino vlna je jemná a perfektne reguluje teplotu, dieťatko sa v nej nespotí. Toto Body/Tričko rastie spolu s dieťaťom, využijete ho dlhú dobu. Látka je hrubšia, určená na chladné dni, gramáž merino vlny je 380g/m2. Po opratí látka mierne schĺpkovatie, čo ju robí ešte teplejšou.

  Skladom

  55,20 €

 • Manymonths Longies Royal Turquoise merino pre deti 15%

  Manymonths Longies Royal Turquoise merino pre deti

  Luxusný kúsok zo 100% merinovlny. Vďaka dvojitej vrstve legíny longies majú vysokú gramáž až 760 g/m2. Legíny z merino vlny pre deti Manymonths Longies Royal Turquoise sa vynikajúco hodia ako jediná vrstva oblečenia od jesene do jari, pokiaľ je dieťatko vozené v kočíku, alebo nosené v nosiči pod spoločnou vrstvou spolu s rodičom. Merino vlna neprehreje a dieťatko sa v nej nespotí. Legínky...

  Skladom

  od 40,80 €

  od 48 € Zľava 7,20 €

 • Manymonths Longies legíny Provence Blue merino pre deti 48 € 15%

  Manymonths Longies legíny Provence Blue merino pre deti

  Luxusný kúsok zo 100% merinovlny. Vďaka dvojitej vrstve legíny longies majú vysokú gramáž až 760 g/m2. Legíny z merino vlny pre deti Manymonths Longies Provence Blue sa vynikajúco hodia ako jediná vrstva oblečenia od jesene do jari, pokiaľ je dieťatko vozené v kočíku, alebo nosené v nosiči pod spoločnou vrstvou spolu s rodičom. Merino vlna neprehreje a dieťatko sa v nej nespotí. Legínky môžete...

  Skladom

  40,80 €

  48 € Zľava 7,20 €

 • Detské rukavice merino bez palca Manymonths Violet Lotus 17,50 € 14%

  Detské rukavice merino bez palca Manymonths Violet Lotus

  Detské rukavice merino bez palca Manymonths Violet Lotus. Rukavičky z jemného merino úpletu pre naše najmenšie detičky. Rukavičky sú ušité s pružnej pleteniny, merino vlna krásne v zime zahrieva.

  Vypredané

  14,90 €

  17,50 € Zľava 2,60 €

 • Detské rukavice merino bez palca Manymonths Royal Turquoise 17,50 € 14%

  Detské rukavice merino bez palca Manymonths Royal Turquoise

  Detské rukavice merino bez palca Manymonths Royal Turquoise. Rukavičky z jemného merino úpletu pre naše najmenšie detičky. Rukavičky sú ušité s pružnej pleteniny, merino vlna krásne v zime zahrieva.

  Vypredané

  14,90 €

  17,50 € Zľava 2,60 €

 • Detské rukavice merino s palcom Manymonths Saffron Yellow 24 € 20%

  Detské rukavice merino s palcom Manymonths Saffron Yellow

  Detské rukavice merino s palcom Manymonths Saffron Yellow. Tieto rukavičky sú určené pre deti od 6 mesiacov a vyrábajú sa vo viacerých veľkostiach. Majú dlhú manžetu, ktorá zabraňuje skĺzavania rukavičiek z rúk. Manžetu môžte aj ohnúť a tým ju zmenšiť. Merino vlna je skutočne vynikajúci materiál na chladné dni, ktorý krásne hreje. Rukavičky sú vyrobené z dvojvrstvovej pleteniny s gramážou 760...

  Skladom

  19,20 €

  24 € Zľava 4,80 €

 • Detské rukavice merino s palcom Manymonths Poppy Red 24 € 20%

  Detské rukavice merino s palcom Manymonths Poppy Red

  Detské rukavice merino s palcom Manymonths Poppy Red. Tieto rukavičky sú určené pre deti od 6 mesiacov a vyrábajú sa vo viacerých veľkostiach. Majú dlhú manžetu, ktorá zabraňuje skĺzavania rukavičiek z rúk. Manžetu môžte aj ohnúť a tým ju zmenšiť. Merino vlna je skutočne vynikajúci materiál na chladné dni, ktorý krásne hreje. Rukavičky sú vyrobené z dvojvrstvovej pleteniny s gramážou 760...

  Skladom

  19,20 €

  24 € Zľava 4,80 €

 • Detské rukavice merinovlna s palcom Manymonths Royal Turquoise 24 € 15%

  Detské rukavice merinovlna s palcom Manymonths Royal Turquoise

  Detské rukavice merinovlna s palcom Manymonths Royal Turquoise. Tieto rukavičky sú určené pre deti od 6 mesiacov a vyrábajú sa vo viacerých veľkostiach. Majú dlhú manžetu, ktorá zabraňuje skĺzavania rukavičiek z rúk. Manžetu môžte aj ohnúť a tým ju zmenšiť. Merino vlna je skutočne vynikajúci materiál na chladné dni, ktorý krásne hreje. Rukavičky sú vyrobené z dvojvrstvovej pleteniny s gramážou...

  Skladom

  20,40 €

  24 € Zľava 3,60 €

 • Detské rukavice merino s palcom Manymonths Provence Blue 24 € 15%

  Detské rukavice merino s palcom Manymonths Provence Blue

  Detské rukavice merino s palcom Manymonths Provence Blue. Tieto rukavičky sú určené pre deti od 6 mesiacov a vyrábajú sa vo viacerých veľkostiach. Majú dlhú manžetu, ktorá zabraňuje skĺzavania rukavičiek z rúk. Manžetu môžte aj ohnúť a tým ju zmenšiť. Merino vlna je skutočne vynikajúci materiál na chladné dni, ktorý krásne hreje. Rukavičky sú vyrobené z dvojvrstvovej pleteniny s gramážou 760...

  Skladom

  20,40 €

  24 € Zľava 3,60 €

 • Detské rukavice merino s palcom Manymonths Raspberry Red 24 € 15%

  Detské rukavice merino s palcom Manymonths Raspberry Red

  Detské rukavice merino s palcom Manymonths Raspberry Red. Tieto rukavičky sú určené pre deti od 6 mesiacov a vyrábajú sa vo viacerých veľkostiach. Majú dlhú manžetu, ktorá zabraňuje skĺzavania rukavičiek z rúk. Manžetu môžte aj ohnúť a tým ju zmenšiť. Merino vlna je skutočne vynikajúci materiál na chladné dni, ktorý krásne hreje. Rukavičky sú vyrobené z dvojvrstvovej pleteniny s gramážou 760...

  Vypredané

  20,40 €

  24 € Zľava 3,60 €

 • Detské merino tričko dlhý rukáv Manymonths Foggy Black 19%

  NOVINKA

  Detské merino tričko dlhý rukáv Manymonths Foggy Black

  Detské merino tričko dlhý rukáv Manymonths Foggy Black. Látka je hrubšia, určená na chladné dni, gramáž merino vlny je 380g/m2. Po opratí látka mierne schĺpkovatie, čo ju robí ešte teplejšou.

  Skladom

  od 38,80 €

  od 48 € Zľava 9,20 €

 • Detské merino tričko dlhý rukáv Manymonths Raspberry Red 48 € 19%

  Detské merino tričko dlhý rukáv Manymonths Raspberry Red

  Detské merino tričko dlhý rukáv Manymonths Raspberry Red. Látka je hrubšia, určená na chladné dni, gramáž merino vlny je 380g/m2. Po opratí látka mierne schĺpkovatie, čo ju robí ešte teplejšou.

  Skladom

  38,80 €

  48 € Zľava 9,20 €

 • NOVINKA

  Manymonths merino legíny pre deti Mykonos Water

  Manymonths merino legíny pre deti Mykonos Water. Látka je hrubšia, určená na chladné dni, gramáž merino vlny je 380g/m2. Po opratí látka mierne schĺpkovatie, čo ju robí ešte teplejšou.

  Vypredané

  53,90 €

 • Detský merino sveter Manymonths Mykonos Waters 26%

  Detský merino sveter Manymonths Mykonos Waters

  Detský merino sveter Manymonths Mykonos Waters

  Skladom

  od 42,90 €

  od 58 € Zľava 15,10 €

 • Merino pre deti Body/Tričko Manymonths Foggy Black

  Merino Body/Tričko Manymonths Foggy Black je super kúsok oblečenia pre Vaše dieťatko. Merino vlna je jemná a perfektne reguluje teplotu, dieťatko sa v nej nespotí. Toto Body/Tričko rastie spolu s dieťaťom, využijete ho dlhú dobu. Látka je hrubšia, určená na chladné dni, gramáž merino vlny je 380g/m2. Po opratí látka mierne schĺpkovatie, čo ju robí ešte teplejšou.

  Skladom

  55,20 €

 • Merino pre deti Body/Tričko Manymonths Bright Silver

  Merino Body/Tričko Manymonths Foggy Bright Silver je super kúsok oblečenia pre Vaše dieťatko. Merino vlna je jemná a perfektne reguluje teplotu, dieťatko sa v nej nespotí. Toto Body/Tričko rastie spolu s dieťaťom, využijete ho dlhú dobu. Látka je hrubšia, určená na chladné dni, gramáž merino vlny je 380g/m2. Po opratí látka mierne schĺpkovatie, čo ju robí ešte teplejšou.

  Skladom

  55,20 €

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

 

AKCIA S PACKETOU - VYUŽITE JU TERAZ

NosenieDetí.sk - Akcia - doprava s Packetou za 1 €

 

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať