Menu
Detský nosič Ergobaby OMNI 360 Heritage Blue 179,90 € 25%

Detský nosič Ergobaby OMNI 360 Heritage Blue

Hodnotenie

5/5 (1x)

Detský nosič Ergobaby OMNI 360 Heritage Blue Čítajte viac

Skladom u dodávateľa, expedícia do 7 dní

Doručíme dňa: Streda 12.04.2023

179,90 € s DPH Zľava 45 €

134,90 €

Výrobca: Ergobaby

Popis

Nosenie Detí bonusový program

Doporučený vek na nosenie, nosnosť – multiuniverzálny nosič, v ktorom môžete nosiť dieťa od narodenia a ponúka 4 nosiace pozície

Ergobaby OMNI 360 je nosič, ktorý Vám uľahčí nosenie novorodenca a zároveň ponúka 4 nosiace pozície, takže si nosenie môžete vychutnať naplno s akokoľvek malým alebo veľkým dieťaťom.
Váhový rozsah dieťaťa, ktorý odporúča výrobca je 3,2-15 kg. Dieťatko si tak môže vložiť do nosiča už po narodení a nosiť môžete až do 15 kg. Deti bývajú v rôznom veku rôzne vysoké, ale nosič OMNI 360 Vám vydrží minimálne do 2 rokov, v prípade detí menšieho vzrastu až do 3 rokov.


Pripravení na nosenie novorodenca:

Nosenie novorodenca - nosič OMNI 360
Nosič je možné zmenšiť na novorodeneckú veľkosť (0-3 mes.). Jednoducho nastavíte šírku predného panela na najmenšiu veľkosť.
Pre novorodencov je potrebné založiť vrchnú vyvatovanú časť opierky dovnútra, dieťatku sa tak lepšie podporí krčok a hlavička, ktorú si ešte nedrží samostatne.

Ďalšie veľkostné nastavenie nosiča:
3-9 mesiacov
9-36 mesiacov

Pozície, v ktorých je možné nosiť dieťa

Detský nosič Omni 360 Detský nosič Omni 360 Detský nosič Omni 360 Detský nosič Omni 360

Nosenie vpredu - tvárou k Vám

od 0 mesiacov +

Nosenie vpredu - tvárou od Vás

cca od 5 mes. +

Nosenie na boku

cca od 6 mes. +

Nosenie na chrbte

cca od 6 mes. +

Nosenie dieťaťa tvárou dopredu

Pri dodržaní výrobcom odporúčaných zásad je nosenie dieťatka otočeného tvárou dopredu možné:
1. Nosiť v tejto pozícii je možné od doby, kedy si dieťatko vie dostatočne pevne udržať svoju hlavičku vzpriamenú (bradička mu napr. nesmie padať na hrudníček), čo nastáva zhruba v období 5 mesiacov veku. Minimálna hmotnosť, od ktorej je možné nosiť dieťa otočené tváričkou von je 6,4 kg.
2. Dbajte na to, aby ste takto nosili iba bdelé dieťa. Pokiaľ je dieťa unavené alebo prejavuje známky nadmernej stimulácie (je umrnčané, nepokojné, zaspáva), je potrebné ho otočiť smerom k Vašej tvári. V tejto pozícii nenoste spiace dieťa!
3. Dbajte na to, aby bol nosič nastavený na veľkosť dieťaťa (t.j. nenoste dieťa v príliš zúženom nosiči).
Nosič Ergobaby Four Position 360 je navrhnutý tak, aby pri nosení dieťata tváričkou dopredu bolo dieťa usadené v ergonomickej pozícii, t.j. tak, že sú podopreté aj stehienka a dieťatko sa tak nosí roznožené :-), čo je pre neho pohodlnejšie, než keby viselo za rozkrok.
Nosič je Medzinárodným inštitútom dysplázie bedrového kĺbu uznaný ako "produkt pre zdravé bedrové kĺby". Nosiče Ergobaby sú pohodlné, ergonomické a bezpečné.

 Hip dyspazia institute

Telesná konštitúcia nosiacej osoby – vhodnosť pre rôzne typy postáv

Stredné postavy ÁNO
Nízke a štíhle ženy ÁNO, s obmedzením!: Veľmi štíhle ženy s úzkymi ramenami budú môcť nosiť v nosiči iba s prekríženými ramennými popruhmi.
Vysoké a mohutné postavyÁNO – limitom je dĺžka bedrového pásu max. 140 cm.

Dôležité rozmery nosítka, vzhľadom na Vašu postavu:
Dĺžka bedrového pása: od 70 - 140 cm
Dĺžka ramenných popruhov: od 61 - 112 cm

Aká je manipulácia s nosičom

Nosič si raz za čas budete musieť nastaviť na správnu veľkosť dieťaťa, t.z. vždy, keď dieťa podrastie rozšírite spodnú časť chrbtovej opierky. Toto rozšírenie sa nastavuje pomocou suchých zipsov - jednoduchšie to už byť nemôže ☺.
Nosič je skonštruovaný tak, aby ste manipuláciu s ním zvládli sami, bez pomoci cudzej osoby. Pri celodennej starostlivosti o dieťa to častokrát ani inak nejde:-). Vloženie dieťaťa do nosiča je už potom záležitosťou zopár sekúnd.
Keď je nosič dobre nastavený, tak  pri vkladaní bábätka do nosiča už stačí zapnúť iba dve spony, jednu na bedrovom páse a druhú na ramenných popruhoch. Rovnako jednoduché je "odloženie" spiaceho bábätka napr. do postieľky.

Detský nosič Ergobaby OMNI 360 Heritage Blue

Pohodlie pre dieťa a nosiacu osobu - príjemný a mäkký nosič

Dieťa je v Ergobaby nosiči nosené v ergonomickej polohe, ktorá je šetrná pre jeho chrbticu. Nožičky dieťatka sú napolohované do M-pozície, kedy sú kolienka dieťatka vyššie, než zadoček.
Dieťatko si nosíte blízko Vášho ťažiska a jeho hmotnosť je rovnomerne rozložená na Vaše boky a ramená.
Bedrový pás zabezpečuje, že váhu dieťaťa nenesiete len na ramenách, ale jeho značná časť sa presunie na Vaše bedrá, kde váhu dieťatka ani nepocítite.
Mať dieťa blízko ťažiska je dôležité pre Vaše pohodlie a komfort pri nosení, nemusíte sa tak pri nosení neprirodzene zakláňať a vyrovnávať ťažisko.

Bedrový pás - delený na dve časti a vytvarovaný pre pohodlnejšie nosenie

Bedrový pás u Ergobaby Adapt nosiča je tvarovaný a rozdelený na dve časti, prednú a zadnú. Touto úpravou sa dosiahlo, že pri nosení sa zadná časť bedrového pása "zapiera" do krížovej oblasti a nosenie je o niečo pohodlnejšie (netlačí Váš spona bedrového pásu, ani zarezávajúce popruhy).
POZOR! - bedrový pás sa nenosí na bedrách, ale zhruba v páse. Zadnú časť bedrového pásu nechajte zapierať do krížov, predná časť môže byť stiahnutá mierne pod pupok. Muži, ktorí ste vysokí, určite si zapínajte bedrový pás do pása, dieťatko tak budete mať vyššie a bude aj lepšie umiestnené v M-pozícii.

Omni 360 nastavovanie veľkostí na bedrovomo páse

Ramenné popruhy - s bezpečnostnou prackou, ktorú hravé detské ručičky nerozopnú

Omni 360 bezpečnostná pracka

Na ramenných popruhoch tohto nosiča sa nachádza bezpečnostná pracka, ktorá zabezpečí to, že dieťa Vám pri nosení pracku nerozopne. Pracky na nosiči tiež umožňujú to, že popruhy nemusíte nosiť iba v pozícii "H" - t.j. vodorovne, ale aj prekrížené do "X". Pri nosení dieťatka radíme vyskúšať si obe možnosti a rozhodnite sa potom pre tú, ktorá Vám bude viac vyhovovať.

H alebo X uloženie popruhov pri nosení v Ergobaby nosiči

Kapucňa

Kapucňa na ochranu hlavičky je schovaná v kapsičke, ktorá sa nachádza na chrbtovej opierke nosiča. Kapucňa je dostatočne vysoká aj široká tak, aby zakryla a udržala hlavičku dieťatka. Zapína sa pomocou patentiek o ramenné popruhy nosiča. Látka kapucne je s UV 50+ filtrom, takže nochráni aj pred silným slniečkom.

Výbava a príslušenstvo, ktoré stoja za zmienku

Časť, kde dieťatko sedí, je tvarovaná a dieťatko tak pekne zapadne do pripravenej kapsy. Nožičky sa mu automaticky skrčia do M-pozície, kedy sú kolienka vyššie než zadoček.
Vrchná časť nosiča v oblasti krčka je mäkko vystužená a je možné ju nosiť zohnutú a tak podopierať krčok bábätka, alebo vystretú, čím sa výška nosiča zasa predĺži. Takto riešený horný lem využijete v každom veku dieťaťa.
Nosič má vo svojej výbave odopínateľnú malú kapsičku, ktorú môžete nosiť pripnutú priamo na bedrovom páse. Kapsička má rozmery 20x15 cm a mobil, kľúče, menšia peňaženka sa do nej v pohode zmestí. Môžete ísť tak na kratšiu prechádzku bez nesenia ďalšieho príručného vybavenia na tieto nevyhnutné drobnosti.

OMNI 360 nosič - kapsička

Materiálové zloženie:

100% prémiová bavlna (akú bavlnu tým výrobca myslí nevieme, ale na omak je látka naozaj veľmi mäkučká a veľmi príjemná:-)). Z vnútornej strany, kde sedí dieťatko, je látka tenšia a mäkšia, z vonkajšej strany je použitá osvedčená tkanina kanvas so zdvojenými niťami, ktorá je veľmi trvácna.

Návod:

Súčasťou je návod s umiestňovaním dieťaťa do nosiča, ktorý je vo forme ikoniek. Slovenské texty treba v návode trošku hľadať, ale sú tam. Odporúčame návod pred použitím prečítať. Odporúčame pozrieť si pred používaním inštruktážne videá, zaberie Vám to iba trošku času, ale získate výborný prehľad, ako sa nosič používa.

Vkladanie dieťaťa do nosiča Ergobaby Omni 360

Údržba:

Ergo je možné prať v práčke na jemný cyklus na 30°C so šetrnými pracími práškami. Je tiež možné sušiť v sušičke s miernym programom. Nebieliť. Nežehliť. Nečistiť chemicky.

+KLADY

- nosič nepotrebuje novorodeneckú vložku, je možné ho zmenšiť na novorodeneckú veľkosť, aj zväčšiť na veľkosť pre batoľa
- nosič sa jednoducho používa, nastavuje, doťahuje
- možnosť nosenia tváričkou dopredu pri zachovaní ergonomickej polohy pri nosení (pri tomto musím poznamenať, že v tomto nosiči (rovnako ako pri akýchkoľvek iných nosičov) je potrebné si pri nosení túto ergonomickú polohu strážiť a poprípade upravovať
- kapucňa s UV 50+ filtrom
- delený bedrový pás s podporou chrbtice v oblasti krížov
- kapsička na prenášanie drobností

-ZÁPORY

- látka nie je pevne prišitá po celej šírke bedrového pásu, je rôzne pozakladaná a tak sa môže stať, že pri nosení ju dieťatko poposúva viac k sebe. Je preto aj počas nosenia potrebné kontrolovať, či je dieťatko dostatočne roznožené.
- veľmi nízke, štíhle mamičky a mamičky s úzkymi ramenami môžu v nosiči nosiť iba s prekríženými ramennými popruhmi.
- vysoká cena

Nosič pre deti Ergobaby OMNI 360 Star Dust

Diskusia 0

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Detský nosič Ergobaby OMNI 360 Heritage Blue
Detský nosič Ergobaby OMNI 360 Heritage Blue

134,90 €

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

3.3 Cena dopravy - dodanie tovaru v rámci Slovenskej republiky

Náklady na doručenie objednaného tovaru znáša Kupujúci.

 

  hodnota objednávky do 150 € hodnota objednávky nad 150 €
Packeta 2,90 € 1,40 €
GLS 4,30 € 2,80 €
DPD 4,90 € 3,40 €
Dobierka + 1,20 €

 

Prepravu "Výmena tovaru - doručenie Packeta výdajné miesto" je možné zvoliť iba na základe predchádzajúcej objednávky, keď sa vymieňa tovar za inú veľkosť.

 

3.4 Dodanie tovaru do Českej republiky

 Náklady na doručenie objednaného tovaru znáša Kupujúci.

 

Česká republika
Zásilkovna - výdejní místo 3,80 €
Zásilkovna - doručení na adresu 6 €

 

 

3.5 Cena dopravy - dodanie tovaru do iných štátov (others EU countries)

Náklady na doručenie objednaného tovaru znáša Kupujúci.

 

Rakúsko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko (Austria, Poland, Hungary, Romania)
Doručenie na adresu (Transportation) 6,70 €

 

Belgicko, Dánsko, Estónsko, Francúzsko, Holandsko, Litva, Lotyšsko, Portugalsko, Španielsko, Írsko, Taliansko (Belgium, Denmark, Estonia, France, Netherland, Lithuania, Latvia, Portugal, Spain, Ireland, Italy)
  Objednávka do (order up to) 200 € Objednávka nad (order from) 200 €
Doručenie na adresu (Transportation) 12 € 22 €

 

Slovinsko, Chorvátsko, Grécko, Bulharsko (Slovenia, Croatia, Greece, Bulgaria)
Doručenie na adresu (Transportation) 8,20 €

 

Fínsko, Luxembursko, Švédsko (Finland, Luxembourg, Sweden)
Doručenie na adresu (Transportation) 24 €

 

Cyprus, Malta
Doručenie na adresu (Transportation) 27 €

Alternatívne a doplnkové produkty

 • Pršiplášt Ergobaby z tenkého polyesterového materiálu.

  Dostupnosť: Skladom u dodávateľa, expedícia do 7 dní

  48 €

 • Merino kukla Manymonths Foggy Black. S touto kuklou bude mať Vaše dieťatko hlavičku pekne v teplúčku. Nemusíte sa báť zimy, ani silnejšieho vetra, kukla krásne ochráni čelo, krk aj citlivé ušká Vášho dieťatka. Dieťa si ju samé len tak ľahko nestrhne. Môžte ju použiť samostatne, alebo ako spodnú vrstvu pod zimnú čiapku. Gramáž merina u tejto kukly je 380 g/m2.

  Dostupnosť: Skladom

  od 26,80 €

  od 31,50 € Zľava 4,70 €

 • Perfektný doplnok chrániaci nožičky dieťatka od jesene do jari... Mäkké detské topánky s teplou mikro-polar podšívkou, ktoré majú vodu odpudzujúci, vetruodolný povrch.

  Dostupnosť: Skladom

  24,50 €

 • Plavky pre bábätká Pop In Tiger z vodonepriepustného materiálu. Vonkajší materiál je odolný voči škvrnám, takže pri vode si detičky môže bez problémov pochutiť na ovocí, alebo zmrzline. Z vnútornej strany plaviek je mäkký flees, ktorý je príjemný detským zadočkom a zároveň rýchlo schne. Pokiaľ dieťatku plavky dobre sedia, žiadna nehoda sa nedostane z plaviek von.

  Dostupnosť: Skladom

  13,50 €

 • Hacka plus má niekoľko vylepšení oproti pôvodnej Hacke, je jednoduchšia na obsluhu a dieťatko sa do nej ľahšie vkladá...

  Dostupnosť: Skladom

  95 €

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Naša webová stránka ukladá údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača) na identifikáciu vašej relácie a dosiahnutie základnej funkčnosti platformy, zážitku z prehliadania a zabezpečenia.
Môžeme ukladať údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača), aby sme mohli poskytovať doplnkové funkcie, ktoré zlepšujú váš zážitok z prehliadania, ukladať niektoré z vašich preferencií bez toho, aby ste mali používateľský účet alebo bez prihlásenia, používať skripty a/alebo zdroje tretích strán, widgety atď.
Používanie analytických nástrojov nám umožňuje lepšie porozumieť potrebám našich návštevníkov a tomu, ako používajú našu stránku. Môžeme použiť nástroje prvej alebo tretej strany na sledovanie alebo zaznamenávanie vášho prehliadania našej webovej stránky, na analýzu nástrojov alebo komponentov, s ktorými ste interagovali alebo ste ich používali, zaznamenávanie udalostí konverzií a podobne.
Môžeme používať súbory cookie a nástroje tretích strán na zlepšenie ponuky produktov a/alebo služieb našej alebo našich partnerov, jej relevantnosti pre vás na základe produktov alebo stránok, ktoré ste navštívili na tejto webovej stránke alebo na iných webových stránkach.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať