Hoppediz Santiago

Hoppediz Santiago

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Prednosťou šatiek Hoppediz je ich veľmi dobrý pomer cena-kvalita. Sú vyrobené z mäkkej a hebkej 100% bavlny, dĺžka šatiek je 4,6 m.

Dĺžka

60,50 € s DPH

Dostupnosť: Skladom
Doručíme dňa: 19.10.2021

Výrobca: Hoppediz

 

 Nosenie Detí - Predajňa v Trenčíne  Predajňa v Trenčíne

Poštovné od 1,90 € - NosenieDeti.skPoštovné od 1,80 €

Doprava nad 120 ZDARMA - NosenieDeti.skDoprava nad 120 € ZDARMA

Tovar SKLADOM odosielame do 24 hodín.  Sme rýchli, tovar skladom môžete mať už zajtra

zmena meny  Nákup v Eur i Kč - klikni na vlajky vpravo hore

Recenzie Heureka - NosenieDeti.sk100% spokojných zákazníkov na Heureke

Pri kúpe akéhokoľvek nosiča (Babyšatka, ergonomický nosič, Ring Sling, Vak na nosenie detí) Vám ponúkame možnosť zakúpiť si jeden pár návlekov Design Socks len za 1€. Pri nákupe vyberte variant "Nákup s nosičom".

Vzhľad, tvar, rozmery

šatka Hoppediz - vzor LimaŠatky Hoppediz sa vyrábajú z veľmi kvalitnej 100% bavlnenej dlhovláknitej priadze, vďaka ktorej k Vám šatka už z výroby príde krásne hebká a mäkká.
Šatky sú tkané keprovou väzbou, ktorá zaisťuje optimálnu pružnosť v obidvoch diagonálnych smeroch. Tento spôsob tkania zaručuje, že sa šatka pri viazaní perfektne prispôsobí telu dieťaťa aj nosiča. Tkanina sa nevyťahá a pevne podopiera dieťa aj pri dlhšom nosení ťažšieho dieťaťa.

Šatka je na okrajoch tkaná v kontrastných farbách (1), lemy sú dvakrát prehnuté a obšité. Stred šatky je na obidvoch lemoch označený značkou - modrým štítkom s logom bociana (2). Šatky majú skosené konce, ktoré po uviazaní príjemne splývajú a nerobia veľký uzol (3). Na jednom z cípov je prišitá malá kapsička na drobnosti (20x25 cm), ktorá sa zapína na dva suché zipsy (4).
Všetky tieto detaily uľahčujú manipuláciu so šatkou pri viazaní úväzov.

určenie dôležitých súčastí šatky Hoppediz

Detail spôsobu tkania:

kliknite na obrázok pre jeho zväčšenie

Detail tkania šatky Hoppediz

Šatky Hoppediz sa nedodávajú predprané ani vyzrážané. Z toho dôvodu sú Hoppediz šatky dodávané dlhšie, než je deklarovaná dĺžka a až po prvom vypraní sa zrazia na danú veľkosť. Šírka šatky je optimálnych 70 cm.

Možnosti údržby

šatka Hoppediz - vzor Wien Pri prvom praní doporučujeme vyprať šatku samostatne, alebo s bielizňou rovnakej farby. Šatku je možné prať až do 60°C - kvôli ochrane vlákien sa ovšem doporučuje prať šatku pri teplotách 30-40°C. Tieto teploty na dokonalé vypranie šatky bohato stačia. Doporučujeme odstreďovať pri max. 1000 ot/min. Šatku je možné sušiť v sušičke, čím získa na mäkkosti aj bez použitia aviváže.

Návod na použitie

So šatkou je dodávaný rozsiahly 60 - stranový a veľmi podrobný fotografický návod na použitie v anglickom jazyku. Návod je tak podrobný, že by pri viazaní nemali mať problémy ani rodičia, ktorí nemajú možnosť navštíviť kurz viazania.
Priložený je originálny návod v slovenskom jazyku.

Záruky kvality

Šatka Hoppediz prešla nemeckým Öko - Testom s najvyšším hodnotením "Velmi dobrý".

Oko test

Filozofiou firmy Hoppediz je vyrábať šatky s ohľadom na životné prostredie a v súlade so zásadami spravodlivého obchodu.
Šatky sa vyrábajú v Indii, ktorá je celosvetových producentom bavlny. Hoci väčšina bavlny pochádza z bežne pestovaných rastlín, z ekologických dôvodov a aj vzhľadom na záujem zákazníkov ponúka Hoppediz niektoré druhy svojho sortimentu aj v BIO kvalite.
Tkanina po tkaní neprechádza procesom prania - vyzrážania. Je to výrobný krok, ktorý nie je u šatiek bezpodmienečne nutný. Tento proces stojí peniaze a zbytočne zaťažuje životné prostredie mydlovými splaškami. Šatky Hoppediz sú teda dodávané dlhšie, než je udávaná dĺžka a po prvom vypraní sa zrazia na požadovanú dĺžku.
Majitelia firmy sú sami rodičmi, preto veľmi kladú dôraz na to, aby pri výrobe šatiek Hoppediz neboli na prácu využívané deti. Problém zneužívania detskej práce v niektorých častiach Indie stále pretrváva, ale Hoppediz garantuje, že na výrobu ich šatiek sa deti nezneužívajú. Navyše, indický partner zamestnáva časť ľudí so zdravotným postihnutím, čo nie je v Indii obvyklé.
šatka Hoppediz - vzor Miami Na výrobu šatkiek je použitá vysokokvalitná priadza, ktorá garantuje výnimočnú životnosť a trvanlivosť šatky. Priadza nie je bielená, chemicky ani finálne nijako upravovaná. Na farbenie priadze sú použité vysokokvalitné netoxické farby, ktoré neobsahujú žiadne škodlivé chemikálie ani žiadne ťažké kovy. Vďaka prísnym normám, ktoré platia pri výrobe Hoppediz šatiek sú tieto šatky šetrné voči jemnej pokožke bábätiek a odolné voči slinám bábätka. Šatky pri praní nepúšťajú farbu a aj po častom praní šatky vyzerajú ako nové - za predpokladu, že sa perú v pracom prostriedku, ktorý neobsahuje bielidlá. Šatka je výnimočne farebne stála.

Záruky zdravotnej nezávadnosti

Šatky sú pravidelne kontrolované a testované nemeckými laboratóriami na obsah volného formaldehydu, prítomnosť azofarbív a ťažkých kovov a zodpovedajú prísnym normám zdravotnej nezávadnosti, čo majú doložené výsledkami testov. Na šatky poskytujeme záruku 24 mesiacov podľa platných predpisov Občianskeho zákonníka.

Materiál: Bavlna

Nový komentár

* (Povinné)

MÁTE OTÁZKY?

Monika Dankovičová

 noseniedeti

✆ 0908 419 618
Po-Pia - 8.00 -18.00
obchod@noseniedeti.sk

Darčekový poukaz

darčeková poukážka

Dvojnásobná radosť pre obdarovaného.

Prvý krát z darčeka, druhý krát z nákupu:-)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info