Panel používateľa

Lenire šatka na nosenie detí Campanula Kobalt

Lenire šatka na nosenie detí  Campanula Kobalt

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Lenire Campanula Kobalt je šatka zo 100% bavlny, krásne mäkká a nosná. Je tkaná žakárovou väzbou, ktorá umožňuje vytvávať do látky rôzne vzory. Šatka nie je predpraná, preto Vám v krabici príde o niečo dlhšia a až po niekoľkých praniach sa skráti na udávanú dĺžku.

Dĺžka

94 € s DPH

Dostupnosť: Skladom u dodávateľa, expedícia do 7 dní
Doručíme dňa: 20.12.2021

Výrobca: Lenire

 

 Nosenie Detí - Predajňa v Trenčíne  Predajňa v Trenčíne

Poštovné od 1,90 € - NosenieDeti.skPoštovné od 1,90 €

Doprava nad 120 ZDARMA - NosenieDeti.skDoprava Zásielkovňa nad 120 € ZDARMA

Tovar SKLADOM odosielame do 24 hodín.  Sme rýchli, tovar skladom môžete mať už zajtra

 

Recenzie Heureka - NosenieDeti.sk100% spokojných zákazníkov na Heureke

Vzhľad, dizajn – žakárová väzba so stredne hrubými niťami zaručuje výnimočnú nosnosť

Šatka na nosenie detí Lenire Campanula Kobalt je tkaná žakárovou väzbou, ktorá dovoľuje v látke vytkať rôzne vzory. Pri šatke Campanula, (čo je latinský výraz pre rastlinku zvonček) je vzor zvončeka do šatky vytkaný, určite ho tam nájdete.

Šatka má skosené konce a tiež stredové značky na obidvoch lemoch. Lemy sú pre lepšiu orientáciu pri viazaní farebne odlíšené.

Gramáž šatky – stredne hrubá až hrubšia a nosnejšia šatka

Gramáž je 250g/m2 pred opraním, po opraní, kedy sa šatka ešte o niečo zrazí, bude gramáž vyššia.
Výrobca si dal za úlohu priniesť na trh nosnú šatku, ktorá by vydržala aj nosenie ťažšieho batoľaťa a práve vyššia gramáž ukazuje, že na nosenie ťažších detí bude šatka ideálna.

Materiálové zloženie – overená bavlna, ale vo vyššej gramáži

100% česaná bavlna

Osnovné nite sú z nefarbenej česanej bavlnenej priadze. Česaná bavlna je veľmi mäkká, nefarbená priadza nie je zaťažená farbivami a z našej skúsenosti sú takého vlákna príjemné na dotyk.

Doporučený vek dieťaťa - šatka na celé nosiace obdobie

Šatka je hrubšia, gramáž šatky jednoducho poznať. Určite je v nej možné nosiť aj novorodeniatko a šatka Vás môže sprevádzať celé nosiace obdobie. Viac sa však prikláňame k tomu, že šatka vynikajúco poslúži predovšetký v neskoršom období ( 3 mesiace+), keď už bábätko povyrastie z toho úplne novorodeneckého obdobia.

Ako sa so šatkou viaže - veľmi jednoducho

Napriek svojej hrúbke sa so šatkou viaže veľmi ľahko, je tak akurát kĺzavá a jednoducho sa doťahuje. Veľmi dobre pruží a pevne obopne telíčko dieťaťa. Pri viazaní je už tiež poznať, že je šatka širšia, má 74 cm.

Potreba zanosenia šatky

Šatku nie je potreba zanášať, je mäkučká hneď po vytiahnutí z krabice.

Začínam s nosením

Šatka je širšia než väčšina iných značiek, má 74 cm. Je mäkučká a pracuje sa s ňou ľahko. Pre začínajúce mamičky-nosičky :-) odporúčame pripraviť sa na viac materiálu, ktorý budete mať v rukách. Šatka sa síce viaže ľahko, ale materiálu je viac než u bežných šatiek. Pokiaľ sa Vám šatky Lenire páčia, nie je dôvod sa hneď začiatkov nosenia obávať, ale buďte pripravené, že látky na viazanie budete mať viac.

Nosenie v šatke v lete

Šatka je vzdušná, ale na nosenie novorodenca by sme si ju kvôli jej šírke na leto nevybrali (je to jednoducho veľa látky), na nosenie staršieho bábätka už áno, pretože nosiace vlastnosti šatky vysoko prevážia prípadné väčšie teplotné nepohodlie, ktoré môže zapríčiniť vyššia gramáž šatky a jej šírka.

Rozmery šatky

Šatky sú široké slušných 74 cm, takže ani batoľaťu nebude šatka úzka a lem sa bude dať založiť krásne pod zadoček. Šatky sú dodávané nepredprané, preto ich výrobca šije dlhšie, než je udávaná dĺžka a až po niekoľkých praniach sa šatka "zrazia" na požadovanú dĺžku.

Údržba

Údržba šatiek na nosenie detí Lenire

Materiál: Bavlna

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne a doplnkové produkty

Darčekový poukaz

darčeková poukážka

Dvojnásobná radosť pre obdarovaného.

Prvý krát z darčeka, druhý krát z nákupu:-)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info
Pridané