Manduca SummerVibes Blue

Manduca SummerVibes Blue

Hodnotenie produktu: 4/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

POSLEDNÝ KUS ZĽAVA 50%

Manduca SummerVibes Blue. Osviežte sa a doprajte si príliv letnej energie a radosti s touto Manducou. Je vhodná od narodenia a veľmi pohodlná pre dieťa aj pre rodiča. Jednoduché nastavovanie ramenných popruhov, bezpečnostné gumičky a poistky proti náhodnému rozopnutiu spôn. Manduca sedí veľmi dobre väčšine rodičov.

87 € s DPH

174,5 € s DPH Zľava 87,5 €

Dostupnosť: Tovar nie je skladom

Výrobca: Manduca Wickelkinder

 

 Nosenie Detí - Predajňa v Trenčíne  Predajňa v Trenčíne

Poštovné od 1,90 € - NosenieDeti.skPoštovné od 1,80 €

Doprava nad 120 ZDARMA - NosenieDeti.skDoprava nad 120 € ZDARMA

Tovar SKLADOM odosielame do 24 hodín.  Sme rýchli, tovar skladom môžete mať už zajtra

zmena meny  Nákup v Eur i Kč - klikni na vlajky vpravo hore

Recenzie Heureka - NosenieDeti.sk100% spokojných zákazníkov na Heureke

Autorizovaný predaj Manduca - NosenieDeti.sk

Nosenie Detí bonusový program

 

Od kedy – do kedy je možné v Manduce nosiť – čo novorodenci a staršie deti

V Manduce je možné nosiť deti od narodenia do zhruba 3 rokov, nosnosť nosiča je od 3,5 kg – 20 kg.

Nosenie novorodenca od 3,5 kg: Bábätko máte uložené v novorodeneckej vložke, ktorej úlohou je zabrániť priveľkému roznoženiu nožičiek novorodenca. Novorodenecká vložka zároveň pevne drží dieťatko v nosiči.
Nosenie dieťaťa od 3 mesiacov: Od zhruba tohto veku už použitie novorodeneckej vložky nie je potrebné. Deti sa najčastejši nosia na bruchu, neskôr (keď si na to trúfnete) môžte skúsiť nosenie na chrbte. V manduce je tiež možné nosiť deti na boku - majú tak najlepší rozhľad.
Nosenie batoľaťa (od 1 roka): Batoľa je už v tomto veku väčšie a pomaly začína z nosič "vyrastať". Nosič je možné zväčšiť rozzipsovaním chrbtovej opierky a tak ju predĺžiť. Pre deti, ktorým z nosiča začnú v tomto veku "vyrastať" nožičky, môžte dokúpiť extendor na rozšírenie spodnej časti Manducy.

Manduca SummerVibes Blue

Rôzne "nosiace" pozície, resp. polohy:

- na bruchu - to je naprostý základ a zhruba do 1 roka sa deti nosia takto

- na boku - skúste experimentovať, možno Vám nosenie na koníka bude vyhovovať, noste, odkedy nebudete potrebovať novorodeneckú vložku.

- na chrbte - chce to trochu cvik, dostať na chrbát dieťa, ale nie je to nič zložité.

 

Bude nosič vyhovovať mojej postave?

Manduca SummerVibes Blue Manduca SummerVibes Blue

Vďaka nastavovaniu až v troch rôznych bodoch sa nosič dobre prispôsobuje rôznym typom postáv, Manduca je jedným z mála nosičov, ktoré dobre sadnú väčšine ľuďom, vrátane okrajových veľkostí.

Ak je medzi partnermi veľký výškový a "objemový":) rozdiel, je vhodné o manduce pouvažovať, môže to byť jediný nosič, ktorý bude vyhovovať obidvom veľkostiam.

Zhrnutie telesných konštitúcii a vhodnosť nosiča pre ne:
Stredné postavy – ÁNO
Nízke a štíhle ženy – ÁNO – limitom je dĺžka bedrového pásu min. 73 cm
Vysoké a mohutné postavy – ÁNO – limitom je dĺžka bedrového pásu max. 147 cm.

Dôležité rozmery nosítka, vzhľadom na Vašu postavu:
Dĺžka bedrového pása: od 73 - 147 cm
Dĺžka ramenných popruhov: od 54 - 125 cm

V Manduce môžu nosiť otcovia, mamy, babičky aj dedkovia :-).

 

Aká je manipulácia s nosičom - je nastavovanie zložité?

Manduca SummerVibes Blue

Nastavovanie nosiča je jednoduché, stačí povoľovať a doťahovať popruhy. Dôležitá vec je, že vkladanie a vyberanie dieťaťa z nosiča zvládnete úplne sami, nepotrebujete asistenciu druhej osoby.

Ramenné popruhy sa nastavujú v troch bodoch, je potrebné si ich na začiatku nastaviť na svoju veľkosť, neskôr sa popruhy prestavujú iba v prípade, že sa striedate pri nosení s partnerom.

Dieťa si viete vložiť do nosiča behom malej chvíľky, takže použitie je veľmi jednoduché. Väčšinou to netrvá dlhšie, než niekoľko sekúnd.

Vyberanie dieťaťa z nosiča je rovnaké, stačí rozopnúť dve spony. Spiace dieťa viete "odložiť" do postieľky bez toho, aby sa zobudilo.

 

Je nosič pohodlný pre mňa a moje dieťa?

Manduca SummerVibes Blue

Väčšine detí klbôčková poloha, v ktorej sú uložené v nosiči vyhovuje. Dieťa v nosiči nevisí za rozkrok, ale je nosené v roznoženej M-pozícii, kedy sú kĺbiky uložené v tej najlepšej polohe pre ich zdravý vývin.
Pri nosení v Manduce sa prenáša váha dieťaťa z Vašich ramien na bedrá a to vďaka bedrovému pásu, ktorý je tvarovaný. Bedrový pás je trochu tvrdší a v oblasti bokov vykrojený, čo viac korešponduje so ženskými postavami.
Bedrový pás u ergonomických nosičov je dôležitý pri nosení ťažších detí, kedy aj väčšiu váhu dieťaťa unesiete s ľahkosťou – rozhodne v nosiči dieťa unesiete dlhšiu dobu, než na rukách.
Pomocou popruhov si viete dieťa pritiahnuť tesne k sebe a tak mať ťažisko medzi Vami dvoma presne v strede. Pri nosení sa potom nemusíte neprirodzene zakláňať, aby ste ťažisko vyrovnali.

Kombinácia týchto dvoch vlastností – bedrový pás, ktorý odľahčí ramenám a pritiahnutie si dieťaťa bližšie k ťažisku má výrazný pozitívny vplyv na komfort pri nosení Vášho dieťatka.

 

Vzhľad, design, výbava, príslušenstvo

Súčasťou nosiča je kapucňa na fixáciu hlavičky, ktorá je schovaná vo vrchnej časti chrbtovej opierky a tvorý mäkký lem za krkom dieťaťa. Pri používaní sa vytiahne a uchytáva o ramenné popruhy pomocou háčikov.

Súčasťou nosiča je tiež integrovaná novorodenecká vložka, takže nosič je možné používať už od narodenia bábätka. Novorodenecká vložka je schovaná v spodnej časti nosiča a pri používanú ju len rozložíte.

Na bezpečnosť sa u Manducy prihliada a tak je hlavná spona na bedrovom páse vybavená bezpečnostnou poistkou, aby sa pri nosení bedrový pás nemohol rozopnúť.

 

Materiálové zloženie:

100% biobavlna

Údržba:

Prať v práčke na 30 stupňov, nebieliť, nežehliť, nesušiť v sušičke, nečistiť chemicky.

Pri praní a sušení dbajte na ochranu farieb: Perte v pracom prostriedku určenom na farebnú bielizeň, nesušte na priamom slnku!!!

Náš názor:

Manduca je nosič, v ktorom sme nosili naše dieťa a perfektne nám sadol, takže náš názor je veľmi ovplyvnený naozaj pozitívnou skúsenosťou s týmto nosičom. Skvele sme využili zazipsovateľnú chrbtovú opierku, dieťa malo v 5-tich mesiacoch pekný výhľad z nosiča a bolo spokojné, nebolo v nosiči veľmi stratené. Preto záujemcom o nosenie hovoríme, že aj tento detail pri výbere nosiča treba brať do úvahy. Veľkou výhodou nosiča je jeho multi-univerzálne použitie, čo do veľkosti dieťaťa, tak aj čo sa týka veľkosti rodičov. Pokiaľ chcete staviť na istotu, určite patrí Manduca k top produktom.

+ KLADY

- integrovaná novorodenecká vložka – je súčasťou nosiča
- možnosť predĺžiť chrbtovú opierku a tým nosič „podrastie" spolu s dieťaťom
- sadne väčšine postáv – popruhy sa dajú dobre nastaviť
- možnosť dokúpiť doplnkový tovar


- ZÁPORY

- šírka chrbtovej opierky sa nezväčšuje, v prípade potreby - ak budete často nosiť dieťa nad 18 mes., alebo malého obríka:-), je to možné riešiť extendorom ExTend Manduca

Návod na použitie:

Nemusíte sa báť, že nebudete vedieť Manducu použiť, návod je k Manduce priložený.

Návod na Manducu si môžete pozrieť už teraz vo formáte pdf - "Manduca - návod na použitie"

Odporúčame inšpirovať sa videonávodmi na používanie Manducy, veľmi veľa pomôžu:

Vkladanie dieťaťa do Manducy do novorodeneckej vložky

 

Nosenie na bruchu od troch mesiacov - s krížením popruhov na chrbte

 

Nosenie na bruchu od troch mesiacov - bez kríženia popruhov

 

Nosenie na chrbte

Kvalita

Na výrobu sú použité len vybrané materiály, ktoré sú vyrobené a farbené podľa špeciálnych požiadaviek. Pre farbenie sú použité bezpečné a netoxické farby, ktoré sa neuvoľňujú ani pri kontakte s detskými slinami. Pracky a spony sú vyrobené z kvalitných trvanlivých materiálov, zips neobsahuje nikel. Všetky výrobné proscesy, vstupné materiály a výstupný produkt sú pod neustálou kontrolou tak, aby sa k Vám dostal výrobok so zaručenou a konštantnou kvalitou.

3-ročná záruka

  • Platí odo dňa nákupu
  • Vzťahuje sa na spony, zipsy, patentky, švy, elastické gumičky.
  • Nevzťahuje sa na bežné opotrebenie v dôsledku používania, zmenu farby (pri výrobe sú použité prírodné materiály a šetrné farby a ľahké blednutie, rovnako ako u Vašich jeansov - je bežnou vlastnosťou nosiča).
  • Nevzťahuje sa na zmeny spôsobené nevhodnou údržbou.
  • Nevzťahuje sa na nesprávne použitie nosiča a vady vzniknuté v jeho dôsledku, úpravy nosiča v podobe farbenia, dekorácií, bielenia a pod.

Doživotná záruka

  • Vzťahuje sa na sponu bedrového pásu, spony ramenných popruhov a spony hrudných popruhov
  • Záruku je možné uplatniť aj v prípade mechanického poškodenia (privretie do dverí a pod.) alebo straty.
  • Náhradný diel Vám pošleme zdarma.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne a doplnkové produkty

MÁTE OTÁZKY?

Monika Dankovičová

 noseniedeti

✆ 0908 419 618
Po-Pia - 8.00 -18.00
obchod@noseniedeti.sk

Darčekový poukaz

darčeková poukážka

Dvojnásobná radosť pre obdarovaného.

Prvý krát z darčeka, druhý krát z nákupu:-)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info