Detská kozmetika

Vianočná prevádzka

Vianočná a novoročná prevádzka 2018

Detská kozmetika

18 položiek

detska kozmetika

Aromaterapeutické prípravky sú vhodné pre kojencov od 9. týždňa veku alebo krátkodobo pri problémoch. Aromaterapia v starostlivosti o deti má vplyv na akútne potiaže ako napr. bolesti bruška, kašel alebo zahlienenie, ale pôsobí aj preventívne. Prírodné prípravky založené na panenských rastlinných olejoch majú blahodárny vplyv na detskú pokožku, ktorú zvláčňujú, regenerujú a chránia.

Po pôrode je najvhodnejšie ľahko otrieť dieťatko suchou plienkou a v prvých dňoch po narodení nepoužívať žiadne kozmetické prípravky, vrátane prírodných. Pokožka novorodenca se adaptuje na nové prostredie a je od prírody vybavená ochrannou vrstvou pre prvé dni života. U novorodencov s citlivou pokožkou môže narušenie tejto vrstvy viesť k neskorším alergiám. Preto doporučujeme používať na ošetrovanie pokožky kojencov iba čisté rastlinné oleje ako napríklad mandľový, marhuľový alebo šípkový.

Výrobca:

Zobraziť:

Vianočná prevádzka

Vianočná prevádzka

Milí zakázníci,
objednávky na SKLADOVÝ tovar poslané do 18.12.2018 do 15.00 Vám do Vianoc prídu. Objednávky v neskoršom termíne odosielame každý deň, ale doručenie do Vianoc zaručiť nevieme.

Info o Vianočnej a novoročnej prevádzke »»»

CENA DOPRAVY SR:

Balík na poštu (nad 120 €) ZDARMA
Balík na poštu 1,90 €  
Balík na adresu 3,30 €
Kuriér DPD 3,50 €
Dobierka 0,60 €

 Úplný cenník nájdete tu »»»:

MÁTE OTÁZKY?

Monika Dankovičová

 noseniedeti

✆ 0908 419 618
Po-Pia - 8.00 -18.00
obchod@noseniedeti.sk

Darčekový poukaz

darčeková poukážka

Dvojnásobná radosť pre obdarovaného.

Prvý krát z darčeka, druhý krát z nákupu:-)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info