Jackson Reece vlhčené obrúsky Natural 56 ks

Jackson Reece vlhčené obrúsky Natural 56 ks

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Pre bábätká s ekzematickou a citlivou pokožkou. Aloe Vera v BIO kvalite sa postará o ekzémy, zapareniny a vyrážky z plienok.

3,80 € s DPH

3,80 € s DPH Zľava 0 €

Dostupnosť: Tovar nie je skladom

Výrobca: Jackson Reece

 

 Nosenie Detí - Predajňa v Trenčíne  Predajňa v Trenčíne

Poštovné od 1,90 € - NosenieDeti.skPoštovné od 1,80 €

Doprava nad 120 ZDARMA - NosenieDeti.skDoprava nad 120 € ZDARMA

Tovar SKLADOM odosielame do 24 hodín.  Sme rýchli, tovar skladom môžete mať už zajtra

zmena meny  Nákup v Eur i Kč - klikni na vlajky vpravo hore

Recenzie Heureka - NosenieDeti.sk100% spokojných zákazníkov na Heureke

Jackson Reece vlhčené obrúsky Natural 56 ks

 

Jackson Reece vlhčené obrúsky Natural 56 ks

Zloženie:

Aqua, * Aloe Barbanesis Leaf Juice, Betaine, Caprylyl/Capryl Glucoside, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Glycerin, Potassium Sorbate, Sodium Citrate.

* - produkt ekologického poľnohospodárstva certifikované spoločnosťou Mayacert


Vlhčené obrúsky Jackson Reece vytvorili Janet & Colin, mamička a ocko Jacksona a Reece Cordnerorcov. Tu je ich príbeh:

Ich príbeh zaèal v roku 1999, keï sa im narodil zdravý chlapèek Jackson. V ôsmich mesiacoch zaèal trpie na detský ekzém.
Jeho stav sa zhoršil po použití krému s obsahom steroidov, ktorý nielen ztenšuje pokožku, ale nièí imunitný systém. Èoskoro zistili, že alkohol prítomný v mnohých vlhèených obrúskoch ešte viac priažil malému Jacksonovi. Nemohli nájs prírodné obrúsky bez obsahu alkoholu, tak sa vrátili k bavlnenej vate a vode. Jacksonove p¾uzgiere a krvácanie zo zaparenín ešte viac zhoršili kombináciou drsných chemikálií v mydlách pre bábätká a vysokou úrovòou chlóru.
Po rokoch intenzívnej výskumnej práce a odhodlani, starostliví rodièia napokon vytvorili vlastné unikátne vlhèené obrúsky s obsahom prírodných ingrendiencií. Súbežne s narodením ich druhého synèeka Reece-a v roku 2003 sa narodili i vlhèené obrúsky Jackson Reece. Ich tvrdá práca bola ocenená neuverite¾nou pozitívnou spätnou väzbou. Rodièia na celom svete sú im vïaèní za obrúsky, ktoré naozaj pomáhajú deom i dospelým s citlivou pokožkou, trpiacim na ekzémy.

V čom sú obrúsky výnimočné:

 • Obrúsky majú jemné zloženie, sú vyvinuté špeciálne pre citlivú a jemnú pokožku bábätiek, sú vynikajúco znášané ekzematickou pokožkou.
 • Obrúsky obsahuju prírodné zložky v BIO kvalite
 • Neobsahujú žiadne syntetické chemické látky, sú čisto prírodné, 99% ingrediencií pochádza z rastlinnej produkcie.
 • Materiál obrúskov je vyrobený z rýchloobnoviteľného prírodného zdroja, nie z ropy.
 • Jackson Reese ponúka nielen vysokokvalitný produkt, ale chráni aj životné prostredie. Obrúsky sú bio-degradovateľné a kompostovateľné, pochádzajú z prírody a po použití sa bez vytvorenia odpadu do prírody znova vrátia.

Ďalšie vynikajúce vlastnosti obrúskov, na ktorých Vám môže záležať:

  • Sú vyrobené z drevnej buničiny, bio-degradovateľné a kompostovateľné - registrované podľa DIN CERTCO - rozkladajú sa v priebehu 12 týždňov v aeróbnom prostredí.
  • Nie sú bielené chlórom ani chlórovou vodou.

alt

 • vhodné pre citlivú pleť
 • Sú dermatologicky testované a hypoalergénne. Majú vyvážené pH.
 • Nie sú testované na zvieratách.
 • Nenechávajú lepkavé ruky.
 • Každá zložka, ktorá je v obrúskoch obsiahnutá má na obale podrobnejšie rozpísaný jej účinok. Je to otvorený prístup Jackson Reece, aby používatelia lepšie porozumeli zloženiu a účinkom látok, ktoré sú v obrúskoch obsiahnuté.
 • Obal je degradovateľný a rozpadá sa na skládke odpadu rýchlejšie, než bežné PE obaly.
 • Textília je pevná, netrhá sa ani nerozťahuje, obrúsok je veľkosti 18x20cm.
 • Neobsahujú žiadne syntetické konzervačné prísady, konzervačné látky obsiahnuté v obrúskoch sú čisto prírodné.

Obrúsky Jackson Reece NATURAL obsahujú:

Detské vlhčené utierky Jackson Reece obsahujú vysoko čistenú voduZákladom týchto obrúskov je vysoko čistená voda, ktorá sa používa aj pri príprave liečiv a je to vlastne destilovaná voda, ktorá nemá chuť, farbu ani vôňu, nie sú v nej baktérie, neobsahuje kovy, kyseliny, organické látky, zdraviu škodlivé chemikálie a ani jedovaté látky. Môžeme o nej povedať, že je skutočne zbavená všetkých znečisťujúcich látok.
Tieto obrúsky sú 100%-ne bez akejkoľvek parfemácie, alebo pridaných vôni, neobsahujú žiadne esenciálne oleje a sú určené pre starostlivosť o naozaj problematickú pokožku, ktorá si vyžaduje zvýšenú pozornosť. Tieto obrúsky obsahujú aj Aloe Vera.Detské vlhčené obrúsky Jackson Reece NaturalDetské vlhčené obrúsky Jackson Reece Natural

Niektoré z prísad, které sú časté v bežnej novorodeneckej a detskej kozmetike môžu citlivej pokožke spôsobovať problémy. V dnešnej modernej dobe sú bábätká a deti vystavené desiatkam tisícom rôznych substancí a produktov, které môžu mať - bez toho, aby to ktokoľvek tušil - dlhodobý efekt. Pretože detská pokožka ja päťkrát tenšia, než pokožka dospelého človeka, sú naše deti omnoho citlivejšie k poškodeniu od dráždidiel, ktoré sú v mnohých produktoch starostlivosti o pokožku. Syntetické chemické látky ako je alkohol, Sodium Lauryl Sulphate (SLS) a Sodium Laureth Sulphate (SLES), ftaláty a parabény môžu spôsobiť citlivej pokožke všemožné problémy.


Preto obrúsky Jackson Reece NEOBSAHUJÚ:

 

Alkohol

Alkohol sa objavuje v mnohých kozmetických produktoch. Zbavuje pokožku jej prirodzenej mastnoty a tým ju vysušuje a často zpôsobuje začervenanie, podráždenie a zápaly. Vysušovaním vrchnej vrstvy pokožky sa tiež potlačuje prirodzená schopnost zbaviť se mŕtvych buniek a nechať tak póry otvorené, čo môže viesť k ich upchávaniu. To. že obrúsky Jackson Reece sa neobsahujú alkohol, z nich robí ideálny produkt pre jemnú, citlivú alebo zapálenú pokožku.

Parabény
Parabény sú skupina bežne používaných konzervantov v detskej kozmetike. Sú veľmi využívané pre svoju schopnosť zničiť baktérie, ktoré sa v týchto produktoch môžu množiť. Je to preto, že sú silné a agresívne, ale až natoľko, že sú vlastne ďalším z dráždidiel, ktoré sú zodpovedné za porušenie prirodzenej rovnováhy pokožky. Hrozivejšie je, že sú v súčasnosti dávané do súvislosti s rakovinou prsníka. Je dôležité však poznamenať, že tieto študie nie sú ešte potvrdené, viacmenej Janet a Colin Reece, tvorcovia týchto obrúskov veria, že parabény nemajú na detskej pokožke čo robiť.
Fenoxyetanol
je zakázaný francúzskou kontrolnou a certifikačnou organizáciou ECO CERT, ktorá je uznávaná vo viac ako 80 krajinách.
Triclosan
slúži na reguláciu rastu baktérií v mydlách a toaletných potrebách. Štúdie tejto látky vyjadrujú obavy pre možnú súvislosť s rakovinou
Mydlo
vysušená koža môže spôsobiť podráždenie pokožky
Sodium Lauryl Sulfate (SLS) & Sodium Laureth Sulfate (SLES)
SLS and SLES sú jednými z nejpoužívanejších chemikálií v detskej kozmetike používané za účelom penivosti a čistiacich účinkov. Telo je po opláchnutí čisté, ale z vrchnej časti pokožky odoberajú tieto látky aj jej prirodzenú vlhkosť. Sú bežne používané veľkými výrobcami, pretože sú lacné a efektívne. Pri ľuďoch s citlivou pokožkou (náchylnou k dermatitíde, akné, ekzémoch, lupienke a chemickému podráždeniu) môže vysušovacia schopnosť týchto umývacích prostriedkov spôsobiť nástup problémov s pokožkou alebo môže spôsobiť zhoršenie súčasného stavu.
Benzoáty
sú používané jako konzervačné látky proti kvasinkám, pliesňam a niektorým baktériám. Môžu uvoľňovať histamín a spôsobovať alergické reakcie.
Ftaláty
chemické látky často používané vo voňavkách, pleťových vodách, šampónoch a farbách na vlasy. Niektoré štúdie poukázali na nebezpečie týchto látok, na hormonálne zmeny v organizme, môžu spôsobovať vrodené chyby a môžu spôsobiť narušenie reprodukčného systému u chlapcov.
Metylizotiazolinón (MIT)
je konzervačná látka nachádzajúca sa v šampónoch a iných toaletnách prostriedkoch. Štúdie ukázali, že môže vyvolať alergické reakcie a podráždenie pokožky.
Lanolín
Malé percento populácie je na lanolín alergické.Vo Veľkej Británii získavajú Jackson Reece - detské bylinné vlhčené obrúsky každoročne najlepšie hodnotenia časopisu "Mother & baby" a od roku 2009 - 2012 dostávajú prestížne ocenenie "Najlepší z najlepších" od nezávislej organizácie TIPS Ltd. (http://www.tipslimited.co.uk).
Koncom roka 2010 získali v súťaži časopisu "Mother & baby" znova zlatú ! medailu, potom pre obdobie 2010/2011, 2011/2012 a sú oficiálne na špici (č.1) medzi vlhčenými obrúskami vo Veľkej Británii!!!

obrúsky Jackson Reece - ocenenia

Predajné miesta

Obrúsky Jackson Reece nájdete v týchto predajniach:

Bratislavský kraj:

SLNEČNICA (Eko-bio obchod)
Kvačalova 49 (na rohu križovatky ulíc Kvačalova - Velehradská)
821 08 Bratislava
Látkové plienky.sk (látkové plienky, nosiče, aj e-shop)
BISI plus, s.r.o., Nejedlého 20
841 02 BratislavaTrenčiansky kraj:

Predajňa NATURALIA (Eko-bio obchod)
Mierové Námestie
911 01 Trenčín
Drobčekovia (detský obchod)
I. Bukovčana 29 (sídlisko Zapotôčky)
971 01 PrievidzaNitriansky kraj:

Zdravienka (Eko-bio obchod)
Škultétyho 3 (Grand Centrum, pri Úrade práce)
Topoľčany

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne a doplnkové produkty

MÁTE OTÁZKY?

Monika Dankovičová

 noseniedeti

✆ 0908 419 618
Po-Pia - 8.00 -18.00
obchod@noseniedeti.sk

Darčekový poukaz

darčeková poukážka

Dvojnásobná radosť pre obdarovaného.

Prvý krát z darčeka, druhý krát z nákupu:-)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info