Vak na nosenie detí - svetlohnedý

Vak na nosenie detí - svetlohnedý

Hodnotenie produktu: 4.4/5 (5x)

Vaše hodnotenie:

Vak na nosenie detí je látkový nosič podobný babyvaku v ktorom môžete nosiť dieťa prakticky od narodenia. Jeho najvačšou prednosťou je jednoduché vkladanie a vykladanie bábätka

34 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

 

 Nosenie Detí - Predajňa v Trenčíne  Predajňa v Trenčíne

Poštovné od 1,90 € - NosenieDeti.skPoštovné od 1,80 €

Doprava nad 120 ZDARMA - NosenieDeti.skDoprava nad 120 € ZDARMA

Tovar SKLADOM odosielame do 24 hodín.  Sme rýchli, tovar skladom môžete mať už zajtra

zmena meny  Nákup v Eur i Kč - klikni na vlajky vpravo hore

Recenzie Heureka - NosenieDeti.sk100% spokojných zákazníkov na Heureke

Pri kúpe akéhokoľvek nosiča (Babyšatka, ergonomický nosič, Ring Sling, Vak na nosenie detí) Vám ponúkame možnosť zakúpiť si jeden pár návlekov Design Socks len za 1€.

Pri nákupe vyberte variant "Nákup s nosičom"

Dieťa vo vaku, kolísková poloha

Tento šitý látkový nosič je na ramennej časti, ktorá je umiestnená na chrbte a pleci nosiča mäkko vystužený. Ramenná podložka je dostatočne široká - až 16 cm, z tohoto dôvodu sa vôbec nezarezáva do ramien, ale tvorí mäkký predel medzi telom nosiča a nosnými krúžkami. Pár nosných krúžkov je našitý zvrchu na ramennej podložke a majú úlohu akejsi spony. Vďaka nim sa dá veľm jednoduchým spôsobom zväčšovať alebo zmenšovať veľkosť vaku podľa aktuálnej potreby.

Druhý koniec vaku je zošitý do úzkeho popruhu, ktorý sa prevlieka cez krúžky. Popruh je dostatočne silný a široký aby pevne držal prevlečený krúžkami a pri nesení nepovoľoval.

Postranné okrajové časti vaku majú mäkkú výplň, takže chrbátik alebo hlavička dieťaťa (podľa spôsobu nesenia) je podložená mäkkou a priedušnou časťou.

Materiálové zloženie:

Telo nosiča je zo 100 % -nej bavlnenej tkaniny, vnútorná časť, ktorá prichádza do priameno styku s dieťaťom je zo 100 % -ného bavlneného režného úpletu.

Údržba

Prať na jemný program na 40 °C, žehliť na stupeň 2, nebieliť, nečistiť chemicky, nesušiť v sušičke.

Návod na použitie

Súčasťou je fotografický návod na použitie v slovenskom jazyku.

Jedna z možností nosenia vo vaku tvárou vpred

Záruky kvality

Vak na nosenie detí je testovaný na požiadavky zdravotnej nezávadnosti pre výrobky pre dojčatá a deti do veku troch rokov. Výrobok je certifikovaný Akreditovaným certifikačným orgánom so sídlom vo VÚCHV, a. s., Svit, pod číslom 00180/118/1/2004. Týmto certifikátom sa potvrdzuje zhoda vlastností daného výrobku s požiadavkami uvedenými v STN 80 00 55 a s technickým predpisom vzťahujúcim sa na predmetný výrobok.

Vrchná tkanina, z ktorej je vak vyrobený, pochádza od výrobcu, ktorý obdržal na svoje tkaniny certifikát Öko-Tex Standard 100. Je to záruka, že pri výrobe týchto tkanín sú použité len materiály, farbivá a prípravky, vybavené bezpečnostnými listami, ktoré zaručujú, že tieto komponenty neobsahujú žiadne doposiaľ známe, ľudskému zdraviu škodlivé, poprípade zakázané látky či zlúčeniny.
Pre farbenie a potlač nie sú používané žiadne azofarbivá, uvoľňujúce karcinogénne aromatické amíny. Paleta používaných farbív je periodicky kontrolovaná podľa aktuálneho nariadenia ku zmene zákona SRN o predmetoch bežného užívania a Smernice 2002/61/EC Európskeho parlamentu.

Nový komentár

* (Povinné)

MÁTE OTÁZKY?

Monika Dankovičová

 noseniedeti

✆ 0908 419 618
Po-Pia - 8.00 -18.00
obchod@noseniedeti.sk

Darčekový poukaz

darčeková poukážka

Dvojnásobná radosť pre obdarovaného.

Prvý krát z darčeka, druhý krát z nákupu:-)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info