Panel používateľa

Ring Sling Storchenwiege - Leo bordeaux

Ring Sling Storchenwiege - Leo bordeaux

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

RingSling je jednoduché a elegantné nosítko, ktoré sa nosí cez rameno a uťahuje pomocou dvoch krúžkov. Je to praktický a skladný nosič, do ktorého dieťa rýchlo a jednoducho uložíte...

73 € s DPH

Dostupnosť: 1 - 3 týždne

Výrobca: Storchenwiege

 

 Nosenie Detí - Predajňa v Trenčíne  Predajňa v Trenčíne

Poštovné od 1,90 € - NosenieDeti.skPoštovné od 1,90 €

Doprava nad 120 ZDARMA - NosenieDeti.skDoprava Zásielkovňa nad 120 € ZDARMA

Tovar SKLADOM odosielame do 24 hodín.  Sme rýchli, tovar skladom môžete mať už zajtra

 

Recenzie Heureka - NosenieDeti.sk100% spokojných zákazníkov na Heureke

Pri kúpe akéhokoľvek nosiča (Babyšatka, ergonomický nosič, Ring Sling, Vak na nosenie detí) Vám ponúkame možnosť zakúpiť si jeden pár návlekov Design Socks len za 1€.

Pri nákupe vyberte variant "Nákup s nosičom"

Detail kovových krúžkov Ring slingu

Ring sling je pás látky širokej 70 cm a dlhej 2 metre (je to vlastne krátka šatka), ktorý má na jednom konci našitý pár krúžkov. Po prevlečení druhého konca cez krúžky vznikne vak, do ktorého je možné vložiť dieťa. Systém je rovnaký jako u Vakov na nosenie detí. Na rozdiel od nich u Ring slingu môžete dotiahnuť jednotlivé lemy látky presne podľa potreby priamo na dieťati. Pretože je možné si pomocou Ring slingu dotiahnuť dieťa tesne k sebe, je možné na boku nosiť aj menšie detí, ktoré nie sú ešte dostatočne pevné, látka ich bude bezpečne podopierať. Ring sling nie je nikde vystužený, na pleciach si musíte látku doširoka rozprestrieť, aby Vás nikde netlačila.

Ring Slingy Storchenwiege ponúkajú všetky výhody plátna, z ktorého sa vyrábajú babyšatky rovnakej značky. Látka je v pozdĺžnom smere pevná, takže je ju možné dobře dotiahnuť, ale pritom pruží v šikmom smere, čo dovoľuje práve dostatočne pevné pritiahnutie dieťaťa k vášmu telu a jeho dokonalé obopnutie. Látka je výnimočná pevnosťou použitého vlákna, vlákno je v obidvoch smeroch (po osnove aj po útku) dvojité. Dvojité vlákno je výhodou pre podporu chrbáta dieťaťa aj pre komfort nosiča. Dvojité vlákno je jedným z dôvodov skvelej trvanlivosti. Ring sling má dvojitý lem, okraj je dvakrát založený, vdaka ktorému si drží svoj tvar.

Ring sling je veľmi skladný, nezaberie veľa miesta. Látka v krúžkoch nepovoľuje, záťažové testy týchto ring slingov ukázali, že až pri zaťažení 700 kg sa začne látka v krúžkoch pohybovať, avšak aj pri takejto záťaži zostávajú lemy a samotná tkanina bez porušenia.

Materiálové zloženie:

100% bavlna

ÚdržbaLátka ring slingu je vopred predpraná, to znamená že dĺžka tkaniny sa ani po praní nezrazí.

Návod na použitie

Ku každému ring slingu je priložená brožúra s návodmi a inštrukciami ku viazaniu. Návody sú veľmi podrobné, doplnené názornými fotografiami. Návody sú v anglickom jazyku s priloženým slovenským prekladom.

Záruky kvality

Látka ring slingu má pravidelne obnovovaný certifikát Oko Tex Standard 100, ktorý je naprostou zárukou zdravotnej nezávadnosti pre deti.

Nový komentár

* (Povinné)

MÁTE OTÁZKY?

Monika Dankovičová

 noseniedeti

✆ 0908 419 618
Po-Pia - 8.00 -18.00
obchod@noseniedeti.sk

Darčekový poukaz

darčeková poukážka

Dvojnásobná radosť pre obdarovaného.

Prvý krát z darčeka, druhý krát z nákupu:-)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info
Pridané