Menu
Detský rastúci nosič Lennylamb LennyUpgrade Ombre Grey

NOVINKA

Detský rastúci nosič Lennylamb LennyUpgrade Ombre Grey

Hodnotenie

5/5 (1x)

Detský ergonomický nosič Lennylamb Lenny Upgrade Ombre Grey Čítajte viac

Skladom u dodávateľa (expedícia do 14 dní)

Predpokladané dodanie: Pondelok 05.08.2024

169 €

Výrobca: LennyLamb

Popis

Detský ergonomický nosič Lennylamb Lenny Upgrade Ombre Grey

Nosenie Detí bonusový program

 

Vek dieťaťa, nosnosť nosiča - Lenny UpGrade je nosič vhodný už od 1 mesiaca veku

Detský ergonomický nosič Lennylamb LennyUpgrade Ombre Grey

Vek dieťaťa: od 1 mesiaca do 2/2,5 roka (3,5 kg - 20 kg)

Nosič je možné postupne zväčšovať a nastavuje sa až do 5 veľkostí:

1 - 5 mesiacov (od 3,5 kg) - najužšie nastavenie
5-9 mesiacov
10-14 mesiacov
15-19 mesiacov
20-24 mesiacov - najširšie nastavenie

Tento vek je orientačný, nosič zväčšujte postupne vzhľadom na výšku a dispozície dieťatka.

Lenny lamb lenny upgrade

Šírka sedu dieťaťa: 16-45 cm
Výška chrbtovej opierky: 34-40 cm

Pozície, v ktorých sa nosí

- Nosenie vpredu na bruchu
- Nosenie na chrbte

 

Ako nosič vyhovuje rôznym typom postáv

Stredné postavy ÁNO
Nízke a štíhle ženyÁNO - Nosič bude vyhovovať aj ženám s "osím" pásom. Najmenšie nastavenie bedrového pása je 60 cm.
Vysoké a mohutné postavy ÁNO – limitom je dĺžka bedrového pásu max. 135 cm.

Dôležité rozmery nosiča, vzhľadom na Vašu postavu:

Dĺžka bedrového pása: od 60 - 135 cm
Dĺžka ramenných popruhov: od 44 - 119 cm

Nosiče sa zväčša nosia tak, že sú nasadené v páse, niektorým ľuďom vyhovuje viac, ak je bedrový pás mierne povolený. Zmerajte sa teda cca pri pupku a z tohto rozmeru vychádzajte, či Vám rozmery bedrového pása budú sedieť.

 Lennylamb lenny upgrade

Lenny Lamb Lenny UpGrade a pohodlnosť z pohľadu rodiča

Aby sa Vám v akomkoľvek nosiči dobre nosilo, musí Vám nosič svojím strihom "sadnúť". Osobná skúsenosť s vyskúšaním nosiča je na diaľku neprenosná, ale z našej strany Vám dáme tie najdôležitejšie informácie, podľa ktorých sa Vám bude lepšie vyberať:

- Bedrový pás je tvarovaný mierne do oblúčika a je mäkký, avšak pomerne nahrubo vyvatovaný (nie je to žiadne tintítko, krásne unesie aj ťažšie dieťa). Dĺžka pása je v rozmedzí od 60-135 cm. (Pred kúpou si zmerajte svoj obvod pása cez pupok, aby ste zistili, či Vám bude dĺžka bedrového pása vyhovovať.)

- Ramenné popruhy sú bohato vyvatované, čo je znova známka vysokého pohodlia pre Vás. Dajú sa nastaviť v dĺžke od 44-119 cm.

- Ramenné popruhy sú tvarované. Z našej skúsenosti takéto popruhy krásne na chrbte kopírujú oblúčik, ktorý vytvárajú, takže na ramenách zväčša sedia lepšie, než popruhy rovné. Dajú sa nastaviť až v troch bodoch a trošku je potrebné sa s nastavením "vyhrať", aby ste našli to správne nastavenie pre seba a svoj chrbát :-). Ramenné popruhy je tiež možné nosiť prekrížené, čo vyhovuje veľkému percentu nosiacich rodičov.

- Možnosť dostatočne si pritiahnuť ramenné popruhy tak, aby dieťatko bolo nosené blízko Vášho ťažiska a tak ste sa nemuseli predkláňať, alebo zakláňať kvôli vyrovnávaniu ťažiska. Bedrový pás tiež odľahčí Vašim ramenám, veľká časť váhy dieťaťa je prenesená na Vaše boky.

- Dojčenie v nosiči - je možné, ale treba sa to naučiť :-). Pri dojčení si väčšina žien povoľuje ramenné popruhy v spodnej časti, aby dostala svoje dieťatko nižšie k prsníku (vyskúšajte tiež povoliť si popruhy v hornej časti nosiča (ak ich máte veľmi dotiahnuté)).

- Striedanie sa rodičov pri nosení - pokiaľ sa chcú rodičia pri nosení svojho dieťatka striedať, budú si musieť vždy po partnerovi prestavovať dĺžku ramenných popruhov a bedrového pása na svoju veľkosť. Je to ale záležitosť pár sekúnd navyše, takže nič zložité. Pokiaľ bude v nosiči nosiť iba jeden rodič, je umiestnenie dieťaťa do Lenny Lamb Lenny Upgrade otázkou zhruba pol minúty, čo je super ♥.

Lennylamb lenny upgrade spona

Bezpečnosť a pohodlie z pohľadu dieťaťa

- Krásne mäkký materiál nosičov. Nosiče sú vyrábané zo špeciálne tkaných látok, väčšinou zo šatkoviny. Nosič je už od prvého použitia na dotyk veľmi mäkučký a príjemný, takže v tomto smere mu nie je čo vyčítať.

- Dieťa sedí v nosiči v M-pozícii, kedy sú kolienka dieťaťa minimálne vo výške zadočka, alebo vyššie. Dieťa je tak bezpečne nosené v pozícii, ktorá zabezpečuje zdravý vývin bedrových kĺbikov.

- Nosič je možné zmenšiť takmer novorodeneckú veľkosť, dieťatko je možné nosiť v nosiči zhruba od 1 mesiaca veku. Vzhľadom na možnosti zmenšenia nosiča je ale veľký predpoklad, že nosiť sa dá už krátko po narodení. Bábätku sa nosič vie prispôsobiť do výšky, aj do šírky. (My máme nosič zatiaľ vyskúšaný u 4 kg bábätka a bábo sa krásne zmestilo. Nevýhodou bola viac nazberaná látka v oblasti chrbátika, je potrebné ju starostlivo pozakladať.)

- Priebežné zväčšovanie spodnej časti, kde sedí dieťatko. Spodok je možné zväčšiť na 45 cm, takže aj odrastenejšie dieťa bude mať stále nožičky podoprené od kolienka ku kolienku.

- V oblasti pod kolienkami je nosič mäkučko vyvatovaný, a Vy máte istotu, že táto časť dieťatko neotláča.

- Zúženie nosiča pri krčku dieťatka, je dôležité pri nosení menších detí, aby im tkanina vedela krásne istiť hlavičku. Pri starších deťoch túto časť môžete rozšíriť.

- Nastavovanie výšky nosiča od 34-40 cm, takže postupne, ako rastie dieťatko, dokáže podrásť aj nosič

lennylamb lenny upgrade nastavovanie výšky chrbtovej opierky
Nastavovanie nosiča

Pri nosení v tomto nosiči nepotrebujete asistenciu druhej osoby. A to ani pri nosení na chrbte, všetko zvládnete sami, len to chce cvik.

Nastavovanie nosiča na správnu veľkosť dieťatka trošku zložitejšie je. Je to daň za to, že sa nosič dokáže prispôsobiť dieťatku v rôznom veku. Na začiatku budete musieť nastaviť veľkosť nosiča pre svoje dieťatko. Postupujte nasledovne:

Nastavte šírku nosiča na bedrovom páse - pomocou suchých zipsov.

Nastavte výšku nosiča na bokoch - pomocou pásikov a gombíkov.

Nastavte šírku nosiča pri krčku dieťatka.

Hotovo ☺.

Návod na použitie Vás postupným nastavením nosiča krásne prevedie. Pokiaľ by ste mali s nastavením problém, napíšte nám na obchod@noseniedeti.sk, spoločne nastavenie určite zvládneme.

Lennylamb lenny upgrade porovnanie veľkosti nosiča

Čo stojí za zmienku?

- Chválime bohato vyvatované a krásne mäkké ramenné popruhy a bedrový pás. Tieto dva prvky sú pre nosiaceho rodiča veľmi podstatné a Lenny Lamb išli cestou bohatej výstuže, čo vyhovuje množstvu rodičov.

- Istiaca spona na bedrovom páse. Sponu je potrebné rozopnúť presným zatlačením za rozopínacie tlačítko.

- Kapucňu je možné úplne odstrániť. Kapucňa pre istenie hlavičky je k nosiču pripnutá na dvoch patentkách, ak ju nepoužívate, môžete ju odložiť.

- Prídavný chránič popruhu na bedrovom páse. K nosiču je dodávaný malinký a tenký chránič popruhu. V prípade nosenia dieťatka na bruchu sme jeho prítomnosť až tak nepocítili, ale pri nosení dieťatka na chrbte (kedy sme mali tento chránič umiestnený na bruchu, vcelku pekne pozatláčal tukové vankúšiky na bruchu ☺.

- Malé vrecko na bedrovom páse - na drobnosti, alebo na schovanie zloženej kapucne, aby sa Vám nestratila. Je to maličkosť, ale poteší ☺.

Lennylamb lenny upgrade prichytenie kapucne o nosič

Materiálové zloženie:

100% bavlna (veľmi mäkučká a príjemná na dotyk, špeciálne tkaná látka)

 Lennylamb lenny upgrade

Detský ergonomický nosič Lennylamb LennyUpgrade Ombre Grey

Diskusia 0

Žiadne komentáre

Nový komentár

Hodnotenie 0

Hodnotenie produktu

5/5

Pridať

Žiadne komentáre

Detský rastúci nosič Lennylamb LennyUpgrade Ombre Grey
Detský rastúci nosič Lennylamb LennyUpgrade Ombre Grey

169 €

Alternatívne a doplnkové produkty

 • Plátený ruksak svetlohnedý

  NOVINKA TENTO PRODUKT JE SÚČASŤOU BONUSOVÉHO PROGRAMU

  Plátený ruksak využijete na uschovanie a prenášanie detského nosiča alebo babyšatky. Pri kúpe akéhokoľvek detského nosiča, Ring slingu alebo šatky na nosenie detí z nášho e-shopu, Vám ponúkame možnosť zakúpiť si tento skvelý ruksak s 50% ZĽAVOU ☺.

  Dostupnosť: ☺ Skladom

  9 €

 • Perfektný doplnok chrániaci nožičky dieťatka od jesene do jari... Mäkké detské topánky s teplou mikro-polar podšívkou, ktoré majú vodu odpudzujúci, vetruodolný povrch.

  Dostupnosť: ☺ Skladom

 • Vlnené ponožky pre deti Diba z príjemného materiálu. Vlna dokáže v zimnom období nožičky krásne zahriať. Ponožky sú perfektné na doma aj von do kočíka a pre väčšie deti aj do topánočiek. Dostupné vo veľkostiach vhodných pre bábätká až po škôlkárov. Veľkosť 3 = dĺžka chodidla 14,5-16 cm (EU: 23-25).

  Dostupnosť: ☺ Skladom

 • Návleky na nožičky sú ideálne pre všetky deti nosené v babyšatke alebo v nosiči, alebo keď dieťatko začína liezť a chcete mu chrániť kolienka pred prechladnutím napr. na dlažbe.

  Dostupnosť: ☺ Skladom

 • Hacka plus má niekoľko vylepšení oproti pôvodnej Hacke, je jednoduchšia na obsluhu a dieťatko sa do nej ľahšie vkladá...

  Dostupnosť: Skladom u dodávateľa, expedícia do 7 dní

  95 €

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

Nový komentár

Kontrolný kód

i

3.3 Cena dopravy - dodanie tovaru v rámci Slovenskej republiky

Náklady na doručenie objednaného tovaru znáša Kupujúci.

 

  hodnota objednávky do 150 € hodnota objednávky nad 150 €
Packeta 2,90 € 1,40 €
GLS 4,30 € 2,80 €
DPD 4,90 € 3,40 €
Dobierka + 1,20 €

 

Prepravu "Výmena tovaru - doručenie Packeta výdajné miesto" je možné zvoliť iba na základe predchádzajúcej objednávky, keď sa vymieňa tovar za inú veľkosť.

 

3.4 Dodanie tovaru do Českej republiky

 Náklady na doručenie objednaného tovaru znáša Kupujúci.

 

Česká republika
Zásilkovna - výdejní místo 3,80 €
Zásilkovna - doručení na adresu 6 €

 

 

3.5 Cena dopravy - dodanie tovaru do iných štátov (others EU countries)

Náklady na doručenie objednaného tovaru znáša Kupujúci.

 

Rakúsko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko (Austria, Poland, Hungary, Romania)
Doručenie na adresu (Transportation) 6,70 €

 

Belgicko, Dánsko, Estónsko, Francúzsko, Holandsko, Litva, Lotyšsko, Portugalsko, Španielsko, Írsko, Taliansko (Belgium, Denmark, Estonia, France, Netherland, Lithuania, Latvia, Portugal, Spain, Ireland, Italy)
  Objednávka do (order up to) 200 € Objednávka nad (order from) 200 €
Doručenie na adresu (Transportation) 12 € 22 €

 

Slovinsko, Chorvátsko, Grécko, Bulharsko (Slovenia, Croatia, Greece, Bulgaria)
Doručenie na adresu (Transportation) 8,20 €

 

Fínsko, Luxembursko, Švédsko (Finland, Luxembourg, Sweden)
Doručenie na adresu (Transportation) 24 €

 

Cyprus, Malta
Doručenie na adresu (Transportation) 27 €

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať