Panel používateľa

Set Turistický nosič Corazon Panda plus stupačky a pláštenka

Set Turistický nosič Corazon Panda plus stupačky a pláštenka

Hodnotenie produktu: 5/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

Viac farebných fariantov

Set Turistický nosič Corazon Panda plus stupačky a pláštenka. Pre produkty Corazon je možná iba doprava kuriérom DPD. Pri nákupe nad 120 € poplatok za kuriéra 1 €.

Varianty produktov

 • 225,60 € s DPH

  235 € s DPH Zľava 9,40 €

 • 225,60 € s DPH

  235 € s DPH Zľava 9,40 €

 • 225,60 € s DPH

  235 € s DPH Zľava 9,40 €

 • 225,60 € s DPH

  235 € s DPH Zľava 9,40 €

 • 225,60 € s DPH

  235 € s DPH Zľava 9,40 €

225,60 € s DPH

235 € s DPH Zľava 9,40 €

Výrobca: Corazon

 

 Nosenie Detí - Predajňa v Trenčíne  Predajňa v Trenčíne

Poštovné od 1,90 € - NosenieDeti.skPoštovné od 1,90 €

Doprava nad 120 ZDARMA - NosenieDeti.skDoprava Zásielkovňa nad 120 € ZDARMA

Tovar SKLADOM odosielame do 24 hodín.  Sme rýchli, tovar skladom môžete mať už zajtra

 

Recenzie Heureka - NosenieDeti.sk100% spokojných zákazníkov na Heureke

Detský turistický nosič Corazon Panda plus stupačky a pláštenka

Turistický nosič pre dieťa Corazon Panda

Vek dieťaťa a nosnosť nosiča

Vek dieťaťa: Dieťa je možné nosiť v nosiči až od doby, kedy dokáže samostatne bez pomoci sedieť, čo je u väčšiny detí zhruba od 7 mesiaca. V nosiči sa neodporúča nosiť dieťa pod 6 mesiacov veku. V nosiči je možné nosiť zhruba do veku 4 rokov - záleží to od váhy dieťatka.

Váha dieťaťa: Nosnosť nosiča je 20 kg, t.j. môžete v ňom nosiť deti, ktoré vážia do 20 kg.

Turistická krosna na deti Corazon Panda

Manipulácia a nastavovanie nosiča

Kostrou nosiča je kvalitná hliníkova konštrukcia, táto konštrukcia má rozkladaciu nožičku, vďaka ktorej viete nosič aj s dieťatkom položiť na zem.

Nastavenie nosiča pre dieťa:

 • sedacia časť, v ktorej dieťatko sedí, je výškovo nastaviteľná pre rôzne veľkosti detí.
 • bezpečnostný 3-bodový systém upínania telíčka a ramienok dieťaťa môžete tiež veľkostne nastaviť pre rôzne výšky detí. Popruhy sa dobre doťahujú, vedia sa prispôsobiť akejkoľvek veľkosti dieťaťa.
 • Bočnice (mäkké vypolstrované krídla na bokoch nosiča, v oblasti kde sedí dieťatko) je možné povoľovať a doťahovať podľa potreby (napr. keď dieťa zaspí, môžete mu urobiť viac priestoru).
 • Jedna z bočníc je odopínateľná pre Váš jednoduchší prístup k dieťaťu a tiež pre usádzanie dieťaťa. Väčšie deti si po odklopení bočnice vedia už do nosiča sadnúť samé.

Nastavovanie bedrového pása a ramenných popruhov pre nosiacu osobu:

 • Bedrový pás je masívny a dobre prenáša váhu z ramien na boky a bedrá, t.j. značnú časť váhy nesiete na bedrách a nezaťažujete tak ramená (na ramenách necítite takú veľkú záťaž)
 • Bedrový pás má k nosiču variabilné uchytenie. Znamená to, že sa pri nosení prispôsobuje pohybom nosiacej osoby a absorbuje tak nerovnosti terénu, nosenie je vďaka tomu pre vás komfortnejšie.

Turistická krosna na deti Corazon Panda

Pohodlie

Pohodlie pre dieťa

 • Deti majú z nosiča parádny výhľad, takže pri nosení ich bude určite aktívne zaujímať okolie.
 • Súčasťou tohto setu sú stupačky, pre nosené dieťa, ktoré pomocou spôn upevníte na nosič. Stupačky výrazne zvýšia komfort dieťaťa pri nosení. Dieťatko sedí v nosiči ako v sedle a nožičky mu vďaka stupačkám nevisia voľne nadol.
 • Dieťatku pri nosení môžete dotiahnuť alebo uvoľniť priestor, v ktorom sedí, pomocou bočníc. Takže môže byť nesené viac natesno alebo keď zaspí, môžete mu bočnice mierne povoliť.
 • Súčasťou nosiča je strieška proti slnku, ktorá je odnímateľná, takže môžete nosiť s ňou, alebo aj bez nej, podľa vašich preferencií. Strieška sa tiež dá použiť pri miernom mrholení ako ochrana pred dažďom.

Turistický nosič Corazon Panda so stupačkami pre dieťa

Pohodlie pre nosiacu osobu

 • Pretože najväčšia záťaž pri nesení spočíva na vašich bedrách a bokoch, je bedrovému pásu venovaná dôkladná pozornosť. Už len zopakujeme, čo je napísané vyššie, že bedrový pás je mohutný a dobre vypolstrovaný. Na nosiči má variabilné uchytenie, t.z., že počas chôdze sa prispôsobuje Vašim pohybom, nikde netlačí ani nedrie. Ak napríklad urobíte vyšší krok do svahu, bedrový pás sa tomu prispôsobí a aj on sa mierne nakloní, nebude sa Vám zarezávať do bokov. Takže pri každom kroku sa bedrový pás prispôsobuje vašim pohybom a terénu, po akom kráčate.
 • Dôležité sú aj ramenné popruhy, ktoré sú spojené s celou konštrukciou nosiča. Výška ramenných popruhov je regulovateľná na rôzne hrudníky. Ďalej si nastavujete regulovanie ramenných popruhov, ktoré ide veľmi hladko a jednoducho. Z vnútornej strany ramenných popruhov je sieťka, ktorá je vzdušná a veľmi dobre odvádza vlhkosť.
 • Vôbec celý chrbtový systém je veľmi dobre premakaný, výborný na jednoduché nastavovanie a poriadne vyvatovaný, aby Vám bolo nosenie pohodlné. Za zmienku ešte stojí mohutné vyvatovanie v bedrovej časti nosiča, ktoré znova slúži na to, aby vám zvýšilo komfort pri nosení.

Turistický detský nosič Corazon Panda

Výbava a príslušenstvo, ktoré stoja za zmienku a sú súčasťou nosiča

 • Odnímateľná strieška proti slnku alebo keď mierne mrholí. Sklon striešky je možné plynule regulovať.
 • Veľká cca 10 litrová uzatvárateľná kapsa na zips pod sedačkou dieťaťa. Odnesiete v nej všetko, čo na turistike budete potrebovať - jedlo, náhradné oblečenie, pršiplášť atď.
 • Menšie uzatvárateľné kapsy na zips v zadnej časti nosiča, 1x na nosiči a 1x na ochrannej strieške. Zmestia sa Vám tam kľúče, peňaženka, menšie balenie vlhčených obrúskov.
 • Otvorené kapsičky s gumičkou, napr. na náhradné plienky, na hračky pre deti.
 • Odnímateľný podbradník pre deti s vyšitou pandou, ktorý chráni najviac znečisťujúcu sa časť nosiča, kde má dieťatko pusinku. Podbradník je možné prať.
 • Uzatvárateľná kapsička na zips na bedrovom páse. Táto kapsička je jediné miesto, ku ktorému sa nosiaca osoba počas nesenia nosiča dostane, takže si tam môžete uložiť peniaze aj mobil.
 • V nosiči je vstavaný priestor na hydrovak (zmestí sa hydrovak s objemom 2 litre), hadičku hydrovaku komfortne prestrčíte cez pripravený otvor, ktorý na nosiči nájdete tiež.
 • Predné a zadné držadlo na bezpečnú manipuáciu s detskou krosnou.

Turistický detský nosič Corazon Panda

Doplnky, ktoré je možné k nosiču prikúpiť

 • stupačky pre dieťa - netreba dokupovať - sú súčasťou tohto setu
 • pláštenka - netreba dokupovať - je súčasťou tohto setu
 • opierka hlavy - nie je súčasťou tohto setu. Opierka sa používa na opretie hlavičky spiaceho dieťatka.

Technické parametre

 • Materiál: Nylon Ripstop, Cordura
 • Váha samotného nosiča: 2,8 kg
 • Rozmery nosiča: 63x26x33 cm
 • Nosnosť: 20 kg

Turistický nosič na dieťa Corazon Panda

Návod

K nosiču dostanete návod s popisom, aké sú súčasti nosiča a ako nosič nastaviť v slovenskom jazyku. Nemusíte sa báť, že by ste niečomu nerozumeli.

Údržba

Nosič je možné čistiť vlhkou handričkou a teplou mydlovou vodou. Nečistiť chemicky.

Turistický nosič na dieťa Corazon Panda

Náš názor

Neviem, kto sa od koho inšpiroval, ale detský turistický nosič Corazon Panda je takmer vernou kópiou nosiča Deuter Kid Comfort II. Od svojho nemeckého kolegu je ale o poznanie lacnejší. Ale nebojte sa, Corazon Panda nie je čínsky výrobok, vyrábajú ho Česi. Je to veľmi dobre prepracovaný nosič, je vidieť, že výrobca dal veľký dôraz na pohodlie nosiacej osoby. Oceňujem variabilné uchytenie bedrového pása, kedy vás bedrový pás pri túre nebude otláčať. Je veľmi masívny, ale musí taký byť, pretože väčšina záťaže (max. 20 kg) spočíva práve na ňom. Vo všetkých kritických oblastiach, kde býva zvýšené potenie, je použitá priedušná sieťovina, ide hlavne o bedrový pás, ramenné popruhy, celý chrbtový systém, ale aj dieťatko má u seba v chrbtovej časti sieťovinu na väčšiu priedušnosť. Dieťatko sedí v sedačke, ktorá je široká 25 cm. Je celkom mäkunká, dieťatko nesedí na tvrdom, ale u väčších detičiek nôžky visia nadol a aj samotný výrobca upozorňuje na možné odkrvovanie nožičiek a odporúča prikúpiť k nosiču stupačky, ktoré nôžky podvihnú.

Za mňa je to jeden vydarený nosič, ktorý určite budete na výletoch radi používať.

+KLADY

- výškové nastavenie sedu dieťatka pre rôzny vek a výšku dieťaťa
- bohato vystužený a priedušný celý nosiaci systém (bedrový pás, ramenné popruhy, chrbtová časť nosiča) - je vidieť, že na pohodlie sa kládol veľký dôraz
- veľká uzatvárateľná kapsa pod sedadlom dieťaťa (dáte do nej jedlo, náhradné oblečenie, plienky a pod.)
- pevná hliníková konštrukcia, nosič po rozložení nožičky stojí stabilne na zemi
- odnímateľná strieška proti slnku alebo pri mrholení

 

-ZÁPORY

- trošku užšie istiace ramenné popruhy pre dieťa
- do strmienkov nevložíte robustnejšiu čižmičku u staršieho dieťaťa

Turistický nosič pre dieťa Corazon Panda

Turistický nosič pre dieťa Corazon Panda čierny

Nový komentár

* (Povinné)

MÁTE OTÁZKY?

Monika Dankovičová

 noseniedeti

✆ 0908 419 618
Po-Pia - 8.00 -18.00
obchod@noseniedeti.sk

Darčekový poukaz

darčeková poukážka

Dvojnásobná radosť pre obdarovaného.

Prvý krát z darčeka, druhý krát z nákupu:-)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info
Pridané