Panel používateľa

Šatka Storchenwiege Albert

Šatka Storchenwiege Albert

Hodnotenie produktu: 4.67/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

ZĽAVA 20%

Táto babyšatka sa nikdy sa nevyťahá a nevynosí. Nekrčí sa a nie je potrebné ju žehliť. Čím viac ju nosíte, tým je mäkšia a príjemnejšia na dotyk. Je naozaj výnimočná.

Varianty produktov

  • 66,40 € s DPH

    83 € s DPH Zľava 16,60 €

66,40 € s DPH

83 € s DPH Zľava 16,60 €

Výrobca: Storchenwiege

 

 Nosenie Detí - Predajňa v Trenčíne  Predajňa v Trenčíne

Poštovné od 1,90 € - NosenieDeti.skPoštovné od 1,90 €

Doprava nad 120 ZDARMA - NosenieDeti.skDoprava Zásielkovňa nad 120 € ZDARMA

Tovar SKLADOM odosielame do 24 hodín.  Sme rýchli, tovar skladom môžete mať už zajtra

 

Recenzie Heureka - NosenieDeti.sk100% spokojných zákazníkov na Heureke

Pri kúpe akéhokoľvek nosiča (Babyšatka, ergonomický nosič, Ring Sling, Vak na nosenie detí) Vám ponúkame možnosť zakúpiť si jeden pár návlekov Design Socks len za 1€. Pri nákupe vyberte variant "Nákup s nosičom".

Vzhľad, tvar, rozmery

šatka Storchenwiege, vzor Albert

Šatka je výnimočná pevnosťou použitého vlákna, vlákno je v obidvoch smeroch (po osnove aj po útku) dvojité. Väčšina šatiek má pritom dvojité vlákno len v jednom smere. Dvojité vlákno je výhodou pre podporu chrbáta dieťaťa aj pre komfort nosiča. Dvojité vlákno je jedným z dôvodov skvelej trvanlivosti. Na tejto látke veľmi dobre drží uzol, ktorý nepovolí, ked do šatky umiestnite dieťa, pritom sa ale dobre uťahuje aj rozväzuje. Babyšatka má dvojitý lem, okraj je dvakrát založený, vďaka ktorému si drží svoj tvar. Šatka je vyrábaná vo viacerých farbách a vzoroch. Pruhované vzory naviac umožňujú kontrolovať súmernosť úväzu. Dĺžka šatky sa volí podľa tabuľky, ktorá sa nachádza na konci tejto stránky.

Detail spôsobu tkania

kliknite na obrázok pre jeho zväčšenie

Detail šatky Leo   Detail pruhovanej šatky
Detail šatky Storchenwiege - vzor Leo natur   Detail šatky Storchenwiege - vzor Anna

Šatka je široká 70 cm, preto sa s ňou veľmi dobre viažu všetky typy úväzov, vďaka pevnosti látky a jej šírke môže mať dieťa podopretý celý chrbátik a v prípade potreby aj hlavičku. To oceníte hlavne v úväzoch na chrbát a u starších detí. Šatky sú kosodlžnikového tvaru - majú zošikmené konce. Do dlžky šatky nie je započítaný rozmer jedného cípu, o ten je šatka dlhšia. Látka je predpraná a vyzrážaná, dlžka šatky sa teda po praní nezmení.

Určenie rozmerov šatky Storchenwiege

Možnosti údržby

Šatky sa môžu prať do teploty 60 °C a nie je potrebné ich žehliť. Látka je sama o sebe nekrčivá, preto si šatka zachováva svoju šírku aj pri opakovanom nosení a nie je potrebné ju po použití znova rozžehlovať. Šatka sa praním neopotrebováva, naopak, často používaná šatka sa stáva mäkkou a príjemnou.

Šatka Storchenwiege, uväz Batoh

Návod na použitie

Ku každej šatke je priložená brožúra s návodmi a inštrukciami ku viazaniu. Návody sú veľmi podrobné, doplnené názornými fotografiami. Návody sú v anglickom jazyku s priloženým českým prekladom. V prípade nejasností poskytujeme telefonickú alebo emailovú podporu. Ak neviete, či viažete správne, kontaktujte nás na: obchod@noseniedeti.sk alebo 0908 419 618 - M. Dankovičová. Po dohovore je tiež možné osobné stretnutie.

Záruky kvality

Nemecké šatky Storchenwiege sú to najkvalitnejšie, čo môžete svojmu dieťaťu ponúknuť. Vdaka špeciálnej technike tkania vzniká výrobok, ktorý Vaše dieťa pevne obopne, nikdy sa ale nevyťahá a neonosí. Túto šatku predáte vo skvelom stave dalším generáciám.
Šatky sa vyrábajú v Lužických horách v nemeckom Sasku, čo je oblasť s dlhoročnou tradíciou textilnej výroby. Prvý vzor navrhol tunajší textilný inžinier pre svoju prvú vnučku Annu. Šatky boli vyvinuté v spolupráci s pôrodnými asistentkami, ktoré sú v nemecku často zároveň poradkyňami pre nosenie detí.
Šatka je vyrobená tak, aby pevne obopínala chrbátik Vášho dieťaťa a zároveň rozložila váhu dieťaťa na telo nosiča tak, že aj dlhodobé nosenie nebude problémom. Šatka sa velmi dobre hodí aj pre väčšie deti, ktoré bez problémov unesie. Pevné a široké pruhy látky budú pritom neustále zaisťovať dostatočný komfrot pre nosiča.

Záruky zdravotnej nezávadnosti

Šatka má previdelne obnovovaný certifikát Oko Tex Standard 100, ktorý je naprostou zárukou zdravotnej nezávadnosti. Na šatky poskytujeme záruku 24 mesiacov podľa platných predpisov Občianskeho zákonníka.

Doporučenia pre voľbu vhodnej dĺžky šatky

Výber dĺžky šatky závisí od úväzov, ktoré chcete používať a od Vašej konfekčnej veľkosti, veľkosť dieťaťa nie je rozhodujúca. Podľa tabuľky vyberte takú dĺžku šatky, z ktorej uviažete všetky úväzy, ktoré chcete používať. Väčšina rodičov si objednáva takú dĺžku šatky, z ktorej uviaže všetky uvedené úväzy. V prípade, že sa z dlhej šatky viaže úväz, na ktorý je potrebná menšia dĺžka, prebytky látky sa obmotajú okolo pása.

Vhodný vek dieťaťa pre jednotlivé úväzy:

Pre novorodencov sú vhodné všetky Kolísky – variant I, II a III, KlokankaI, II a asi najobľúbenejší úväz Kríž s kapsou I, II, kedy je dieťa naozaj bezpečne uložené a pevne uviazané na matkinom tele, takže sa matka môže volnejšie a náročnejšie pohybovať.

Úväzy vhodné od 12 týždňov, alebo od doby, kedy je dieťa už schopné držať hlavičku: veľmi obľúbený a praktický úväz Kríž, viazanie na bok - Koník, Kríž na boku a viazanie na chrbát – Batoh.

Tabuľka pre výber vhodnej dĺžky šatky
  2,6 m 3,6 m 4 m 4,2 m 4,6 m 5 m
Kolíska I alt alt alt alt alt alt
Kolíska II alt alt alt alt alt alt
Koník alt alt alt alt alt alt
Batoh alt alt alt alt alt
Klokanka I alt alt alt alt alt
Klokanka II alt alt alt alt alt
Kolíska III alt alt alt alt alt
Kríž alt alt alt alt alt
Kríž s kapsou I alt alt alt
Kríž s kapsou II alt alt alt
Kríž s kapsou na chrbte alt alt alt
Kolíska v kríži s kapsou alt alt alt
alt - do konf. veľkosti 36 alt - do konf. veľkosti 42 alt - konf. veľkosť väčšia než 42

Príklad 1: Máte konfekčnú veľkosť 42 a chcete si objednať šatku, z ktorej uviažete všetky úväzy. Podľa tabuľky je vidieť, že všetky úväzy uviažete so šatkou, ktorá bude dlhá 4,6 m.

Príklad 2: Máte konfekčnú veľkosť 36 a chcete si objednať šatku, z ktorej uviažete všetky úväzy, okrem úväzu Kríž s kapsou. Podľa tabuľky je vidieť, že v takomto prípade Vám bude stačiť šatka dlhá 3,6 m.

Dĺžka: 3,6m, 4,6m, 5,2m, 4,1m
Materiál: Bavlna

Nový komentár

* (Povinné)

Darčekový poukaz

darčeková poukážka

Dvojnásobná radosť pre obdarovaného.

Prvý krát z darčeka, druhý krát z nákupu:-)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info
Pridané