Späť

Fleesové overaly (aj pre nosené deti)

Pridané: 2.1.2018 15:35:48 Počet zobrazení: 3949

02 Január 2018

Značky

Už nejaký čas máme v ponuke fleesové overaly zn. Hoppediz, zatiaľ sme ich mali ale dostupné iba v menších veľkostiach. Tentoraz sme pridali aj veľkosti pre väčšie deti a tiež viaceré farby takže veríme, že si vyberie každý.

Hoppediz je firma, ktorá začínala s výrobou šatiek na nosenie detí. A preto má bohaté skúsenosti s tým, aké záludnosti sa môžu pri nosení detí vyskytnúť. Jednou z nich sú príliš krátke nohavice na nožičkách dieťatka (keď nosíte, tak sa nohavica zákonite vyhrnie o pár cm vyššie - poznáme to ☺). Hoppediz overaly počítajú aj s nosením detí, takže dĺžka nohavice u nich je o pár cm dlhšia, aby aj pri pokrčení kolienok nohavica zakrývala a chránila celú nôžku. 

Výhodou overalov je tiež, že každé číslo zahŕňa vlastne dve veľkosti, takže overaly vydržia dlhšiu dobu. Dostupné veľkosti sú: 56-62, 68-74, 80-86, 92-98.

Fleesový overal pre deti Hoppediz AntracitovýFleesový overal pre deti Hoppediz ČervenýFleesový overal pre deti Hoppediz Modré hviezdičkyFleesový overal pre deti Hoppediz Ružové hviezdičkyFleesový overal pre deti Hoppediz Strieborné hviezdičky

Fleesový overal pre deti Hoppediz ModrýFleesový overal pre deti Hoppediz Ružový

Fleesový overal pre deti Hoppediz SmotanovýFleesový overal pre deti Hoppediz Zelený

MÁTE OTÁZKY?

Monika Dankovičová

 noseniedeti

✆ 0908 419 618
Po-Pia - 8.00 -18.00
obchod@noseniedeti.sk

Darčekový poukaz

darčeková poukážka

Dvojnásobná radosť pre obdarovaného.

Prvý krát z darčeka, druhý krát z nákupu:-)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info