Nosič pre deti Manduca - PureCotton Coffe Brown Hnedá

Nosič pre deti Manduca - PureCotton Coffe Brown Hnedá

Hodnotenie produktu: 0/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Ak premýšľate, že začnete nosiť svoje dieťa, robíte dobre:-). Nosenie prospieva deťom aj rodičom. Najobľúbenejší nosič pre bábätká a deti je Manduca. V edícii Pure Cotton nájdete nosiče, ktoré sú vyrábané zo 100 % bavlny. Nosiče sú jednofarebné s bielou paspulkou všitou v prednej časti nosiča. Nosič Manduca PureCotton Coffe Brown Hnedá je vhodný na nosenie dieťaťa od jeho narodenia až do veku 2-3 rokov.

109 € s DPH

119 € s DPH Zľava 10 €

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: Manduca Wickelkinder

 

 DORUČENIE DO VIANOC INFO »»»

Poštovné od 1,90 € - NosenieDeti.skPoštovné od 1,90 €

Doprava nad 120 ZDARMA - NosenieDeti.skDoprava nad 120 € ZDARMA

Tovar SKLADOM odosielame do 24 hodín.  Sme rýchli, tovar skladom môžete mať už zajtra

Recenzie Heureka - NosenieDeti.sk100% spokojných zákazníkov na Heureke

tlacitko cena dopravy tlacitko dostupnost tovaru tlacitko vratenie tovaru tlacitko potrebujete poradit  

Pri kúpe akéhokoľvek nosiča (Babyšatka, ergonomický nosič, Ring Sling, Vak na nosenie detí) Vám ponúkame možnosť zakúpiť si jeden pár návlekov Design Socks len za 1€. Pri nákupe vyberte variant "Nákup s nosičom"


_______________________________________________________________________________

Možnosti nosenia detí - vek, nosnosť, pozícia dieťaťa

V Manduce je možné nosiť deti od narodenia do zhruba 3 rokov, nosnosť nosiča je od 3,5 kg – 20 kg.

Nosenie novorodenca od 3,5 kg: Bábätko je uložené v novorodeneckej vložke, ktorá zabraňuje veľmi veľkému roznoženiu nožičiek a zároveň pevne drží dieťa v nosiči.
Nosenie dieťaťa od 3 mesiacov: Dieťa je možné nosiť na bruchu, chrbte, ale aj na boku nosiacej osoby. Chrbtová opierka v tomto veku býva zväčša zmenšená, aby deti mali rozhľad – milujú to:-).
Nosenie batoľaťa (od 1 roka): Výška chrbtovej opierky môže podrásť spolu s dieťaťom, zhruba okolo 1 roka je potrebné opierku rozzipsovať a zväčšiť. Pre staršie dieťa nad 18 mesiacov je možné v prípade potreby dokúpiť extendor na rozšírenie spodnej časti Manducy.

Ergonomický nosič Manduca Pure Cotton Coffee Brown

V manduce je možné nosiť dieťa vo viacerých pozíciách: vpredu na bruchu, na boku a na chrbte. Ramenné popruhy si navyše môžete na chrbte prekrížiť a tak upraviť nosítko presne podľa Vašich predstáv.

Telesná konštitúcia nosiacej osoby – vhodnosť pre rôzne typy postáv

Ergonomický nosič Manduca Pure Cotton Coffee Brown

Nosítko sa veľmi dobre prispôsobuje rôznym typom postáv, Manduca je jedným z mála nosičov, ktoré dobre padnú väčšine ľuďom, vrátane okrajových veľkostí. Ak je žena veľmi nízka a partner naopak vyšší a "objemnejší" :-), na Manducu by sa v takomto prípade pri výbere ergo nosiča pre svoje dieťa určite malo myslieť.

Zhrnutie telesných konštitúcii a vhodnosť nosiča pre ne:
Stredné postavy – ÁNO
Nízke a štíhle ženy – ÁNO – limitom je dĺžka bedrového pásu min. 73 cm
Vysoké a mohutné postavy – ÁNO – limitom je dĺžka bedrového pásu max. 147 cm.

Dôležité rozmery nosítka, vzhľadom na Vašu postavu:
Dĺžka bedrového pása: od 73 - 147 cm
Dĺžka ramenných popruhov: od 54 - 125 cm

V Manduce Pure Cotton môžu nosiť otcovia, mamy, babičky aj dedkovia :-).

 

Praktickosť pri používaní - aká je manipulácia s nosičom

Nosiť dieťatko je blízko Vášho ťažiska a váha dieťatka sa vďaka bedrovému pásu prenáša na pás a bedrá. Odľahčuje sa tak ramenám a unesiete aj ťažšie dieťa oveľa dlhšiu dobu, než na rukách. Manduca Pure Cotton Coffee Brown

Manipulácia s nosičom je veľmi jednoduchá, nosič je skonštruovaný tak, že všetko zvládnete sami. Na ukladanie dieťaťa do/z nosiča nepotrebujete pomoc druhej osoby.

Ramenné popruhy sa nastavujú v troch bodoch, je potrebné si ich na začiatku nastaviť na svoju veľkosť, neskôr sa popruhy prestavujú iba v prípade, že sa striedate pri nosení s partnerom.

V praxi to potom znamená, že dieťa si viete vložiť do nosiča v priebehu pár sekúnd, väčšinou ide o zapnutie iba dvoch spôn, jednej na bedrovom páse a druhej na fixáciu ramenných popruhov. Rovnako jednoduché je aj vyberanie dieťaťa z nosiča a túto jednoduchosť určite oceníte pri „odkladaní" spiaceho dieťaťa. Ak sa naučíte s nosičom dobre pracovať, budete schopní uložiť do postieľky spiace dieťa bez toho, aby sa prebudilo.

 

Pohodlie pre dieťa a nosiacu osobu

Nosič pre deti Manduca Pure Cotton Coffee Brown - nosič je z biobavlny a nosia sa v ňom deti od narodenia do 2-3 rokov.

Dieťa je v Manduce Coffee Brown nosené v správnej ergonomickej polohe, ktorá je šetrná pre jeho chrbticu. Manduca zabezpečuje podsadenie zadočka a polohovanie nožičiek bábätka v M-pozícii, čo je postavenie najlepšie pre správny vývin jeho bedrových kĺbikov.

Dieťa je nosené blízko Vášho ťažiska, a jeho hmotnosť je rovnomerne rozložená na Vaše boky a ramená. Prenesenie váhy na boky je veľmi dôležité vzhľadom na Váš komfort pri nosení, veľmi sa odľahčí ramenám a nebudete výrazne cítiť na ramenách ani váhu staršieho a ťažšieho dieťaťa. Možnosť pritiahnuť si dieťa popruhmi blízko Vášho ťažiska má tiež význam pri dlhodobejšom nosení – nemusíte sa neprirodzene zakláňať a tak vyrovnávať ťažisko. A tak kombinácia týchto dvoch vlastností nosítka zaručuje naozaj Váš výrazný komfort pri nosení.

Anatomicky tvarovaný bedrový pás, ktorý je vytvarovaný aj s ohľadom na ženské postavy (neznamená to, že muži v Manduce nosiť nemôžu, práve naopak, Manduca dobre sadne mužom aj ženám). Menej objemný bedrový pás zároveň umožňuje, aby ste si pohodlne pri nosení svojho dieťaťa sadli, bez toho, aby Vás bedrový pás začal tlačiť, alebo zavadzal pri sedení.

Ramenné popruhy je možné spojiť sponami, alebo nosiť prekrížené, záleží len na Vašich preferenciách. Nosenie s prekríženými ramennými popruhmi viac vyhovuje ľuďom s úzkymi ramenami.

 

Vzhľad, design, výbava, príslušenstvo

Použitie kapucne pri nosení v nosiči Manduca Pure Cotton Coffee Brown

Nosič pre deti Manduca Pure Cotton Coffee Brown je jednofarebná, oživená iba bielymi paspulkami na chrbtovej opierke, nosič má elegantný vzhľad.

Nosič je vytvarovaný tak, aby dieťatko zaujalo správnu pozíciu pri nosení, dieťa sa v nosiči vždy nosí tváričkou otočenou k Vám, čo zohľadňuje najnovšie poznatky o zdravom nosení detí.

Kapucňa pre fixáciu hlavičky - v prípade, že ju nepoužívate, zostáva schovaná a tvorí mäkký lem pri krčku dieťaťa.

Novorodenecká vložka je integrovaná – netreba ju dokupovať.

Hlavná spona na bedrovom páse má bezpečnostnú poistku proti náhodnému odopnutiu.


Pri nosení novorodenca a dieťaťa do 3 mesiacov sa rozzipsuje chrbtová opierka a dieťa je nosené v novorodeneckej vložke, ktorá sa zapína o nosič malými patentkami - ergonomický nosič Manduca Pure Cotton Coffee Brown.

Materiálové zloženie:

100% biobavlna

Údržba:

Prať v práčke na 30 stupňov, nebieliť, nežehliť, nesušiť v sušičke, nečistiť chemicky.

Pri praní a sušení dbajte na ochranu farieb: Perte v pracom prostriedku určenom na farebnú bielizeň, nesušte na priamom slnku!!!

Náš názor:

Manduca je nosič, v ktorom sme nosili naše dieťa a perfektne nám sadol, takže náš názor je veľmi ovplyvnený naozaj pozitívnou skúsenosťou s týmto nosičom. Skvele sme využili zazipsovateľnú chrbtovú opierku, dieťa malo v 5-tich mesiacoch pekný výhľad z nosiča a bolo spokojné, nebolo v nosiči veľmi stratené. Preto záujemcom o nosenie hovoríme, že aj tento detail pri výbere nosiča treba brať do úvahy. Veľkou výhodou nosiča je jeho multi-univerzálne použitie, čo do veľkosti dieťaťa, tak aj čo sa týka veľkosti rodičov. Pokiaľ chcete staviť na istotu, určite patrí Manduca k top produktom.

+ KLADY

- integrovaná novorodenecká vložka – je súčasťou nosiča
- možnosť predĺžiť chrbtovú opierku a tým nosič „podrastie" spolu s dieťaťom
- sadne väčšine postáv – popruhy sa dajú dobre nastaviť
- možnosť dokúpiť doplnkový tovar


- ZÁPORY

- šírka chrbtovej opierky sa nezväčšuje, v prípade potreby - ak budete často nosiť dieťa nad 18 mes., alebo malého obríka:-), je to možné riešiť extendorom ExTend Manduca

Návod na použitie:

Nemusíte sa báť, že nebudete vedieť Manducu použiť, návod je k Manduce priložený.

Návod na Manducu si môžete pozrieť už teraz vo formáte pdf - "Manduca - návod na použitie"

Odporúčame inšpirovať sa videonávodmi na používanie Manducy, veľmi veľa pomôžu:

Vkladanie dieťaťa do Manducy do novorodeneckej vložky

 

Nosenie na bruchu od troch mesiacov - s krížením popruhov na chrbte

 

Nosenie na bruchu od troch mesiacov - bez kríženia popruhov

 

Nosenie na chrbte

Kvalita

Na výrobu sú použité len vybrané materiály, ktoré sú vyrobené a farbené podľa špeciálnych požiadaviek. Pre farbenie sú použité bezpečné a netoxické farby, ktoré sa neuvoľňujú ani pri kontakte s detskými slinami. Pracky a spony sú vyrobené z kvalitných trvanlivých materiálov, zips neobsahuje nikel. Všetky výrobné proscesy, vstupné materiály a výstupný produkt sú pod neustálou kontrolou tak, aby sa k Vám dostal výrobok so zaručenou a konštantnou kvalitou.

3-ročná záruka

  • Platí odo dňa nákupu
  • Vzťahuje sa na spony, zipsy, patentky, švy, elastické gumičky.
  • Nevzťahuje sa na bežné opotrebenie v dôsledku používania, zmenu farby (pri výrobe sú použité prírodné materiály a šetrné farby a ľahké blednutie, rovnako ako u Vašich jeansov - je bežnou vlastnosťou nosiča).
  • Nevzťahuje sa na zmeny spôsobené nevhodnou údržbou.
  • Nevzťahuje sa na nesprávne použitie nosiča a vady vzniknuté v jeho dôsledku, úpravy nosiča v podobe farbenia, dekorácií, bielenia a pod.

Doživotná záruka

  • Vzťahuje sa na sponu bedrového pásu, spony ramenných popruhov a spony hrudných popruhov
  • Záruku je možné uplatniť aj v prípade mechanického poškodenia (privretie do dverí a pod.) alebo straty.
  • Náhradný diel Vám pošleme zdarma.

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne a doplnkové produkty

Vianočná prevádzka

Vianočná prevádzka

Milí zakázníci,
objednávky na SKLADOVÝ tovar poslané do 18.12.2018 do 15.00 Vám do Vianoc prídu. Objednávky v neskoršom termíne odosielame každý deň, ale doručenie do Vianoc zaručiť nevieme.

Info o Vianočnej a novoročnej prevádzke »»»

CENA DOPRAVY SR:

Balík na poštu (nad 120 €) ZDARMA
Balík na poštu 1,90 €  
Balík na adresu 3,30 €
Kuriér DPD 3,50 €
Dobierka 0,60 €

 Úplný cenník nájdete tu »»»:

MÁTE OTÁZKY?

Monika Dankovičová

 noseniedeti

✆ 0908 419 618
Po-Pia - 8.00 -18.00
obchod@noseniedeti.sk

Darčekový poukaz

darčeková poukážka

Dvojnásobná radosť pre obdarovaného.

Prvý krát z darčeka, druhý krát z nákupu:-)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info