LennyLamb LennyUp Enchanted Nook

LennyLamb LennyUp Enchanted Nook

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

ZĽAVA 25%

LennyLamb LennyUp Enchanted Nook

126,8 € s DPH

169 € s DPH Zľava 42,2 €

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: LennyLamb

 

Poštovné od 1,90 € - NosenieDeti.skPoštovné od 1,90 €

Doprava nad 120 ZDARMA - NosenieDeti.skDoprava nad 120 € ZDARMA

Tovar SKLADOM odosielame do 24 hodín.  Sme rýchli, tovar skladom môžete mať už zajtra

zmena meny  Nákup v Eur i Kč - klikni na vlajky vpravo hore

Recenzie Heureka - NosenieDeti.sk100% spokojných zákazníkov na Heureke

Pri kúpe akéhokoľvek nosiča (Babyšatka, ergonomický nosič, Ring Sling, Vak na nosenie detí) Vám ponúkame možnosť zakúpiť si jeden pár návlekov Design Socks len za 1€.

Pri nákupe vyberte variant "Nákup s nosičom"


Vek dieťaťa, nosnosť nosiča - Lenny Up je nosič vhodný už od 1 mesiaca veku


Vek dieťaťa: od 1 mesiaca do 2/2,5 roka (3,5 kg - 20 kg)

Nosič je možné postupne zväčšovať a nastavuje sa až do 5 veľkostí:

1 - 5 mesiacov (od 3,5 kg) - najužšie nastavenie
5-9 mesiacov
10-14 mesiacov
15-19 mesiacov
20-24 mesiacov - najširšie nastavenie

Tento vek je orientačný, nosič zväčšujte postupne vzhľadom na výšku a dispozície dieťatka.

Šírka sedu dieťaťa: 16-42 cm
Výška chrbtovej opierky: 30-40 cm

Pozície, v ktorých sa nosí

- Nosenie vpredu na bruchu
- Nosenie na chrbte

 

Ako nosič vyhovuje rôznym typom postáv

Stredné postavy ÁNO
Nízke a štíhle ženyPOZOR! Toto závisí od šírky Vášho pása. Zmerajte si obvod tesne pod pupkom a z tohto rozmeru vychádzajte, či Vám bude bedrový pás sedieť. Najmenšie nastavenie bedrového pása pre nosič Lenny Up je 76 cm.
Vysoké a mohutné postavy ÁNO – limitom je dĺžka bedrového pásu max. 140 cm.

Dôležité rozmery nosiča, vzhľadom na Vašu postavu:

Dĺžka bedrového pása: od 76 - 150 cm
Dĺžka ramenných popruhov: od 40 - 125 cm

Nosiče sa zväčša nosia tak, že sú nasadené v páse a mierne povolené, zmerajte sa teda cca pri pupku a z tohto rozmeru vychádzajte, či Vám rozmery bedrového pása budú sedieť.

 

Lenny Lamb LennyUp a pohodlnosť z pohľadu rodiča

Aby sa Vám v akomkoľvek nosiči dobre nosilo, musí Vám nosič svojím strihom "sadnúť". Osobná skúsenosť s vyskúšaním nosiča je na diaľku neprenosná, ale z našej strany Vám dáme tie najdôležitejšie informácie, podľa ktorých sa Vám bude lepšie vyberať:

- Bedrový pás je tvarovaný mierne do oblúčika a je mäkký, avšak pomerne nahrubo vyvatovaný (nie je to žiadne tintítko, krásne unesie aj ťažšie dieťa). Dĺžka pása je v rozmedzí od 76-150 cm. (Pred kúpou si zmerajte svoj obvod pása cez pupok, aby ste zistili, či Vám bude dĺžka bedrového pása vyhovovať.)

- Ramenné popruhy sú širšie a bohato vyvatované, čo je znova známka vysokého pohodlia pre Vás. Dajú sa nastaviť v dĺžke od 40-125 cm. Ramenné popruhy nie sú tvarované, takže nemusia každej postave presne sedieť na ramenách. Dajú sa nastaviť až v troch bodoch a trošku je potrebné sa s nastavením "vyhrať", aby ste našli to správne nastavenie pre seba a svoj chrbát :-). Ramenné popruhy je tiež možné nosiť prekrížené, čo vyhovuje veľkému percentu nosiacich rodičov.

- Možnosť dostatočne si pritiahnuť ramenné popruhy tak, aby dieťatko bolo nosené blízko Vášho ťažiska a tak ste sa nemuseli predkláňať, alebo zakláňať kvôli vyrovnávaniu ťažiska. Bedrový pás tiež odľahčí Vašim ramenám, veľká časť váhy dieťaťa je prenesená na Vaše boky.

- Dojčenie v nosiči - je možné, ale treba sa to naučiť :-). Pri dojčení si väčšina žien povoľuje ramenné popruhy v spodnej časti, aby dostala svoje dieťatko nižšie k prsníku (vyskúšajte tiež povoliť si popruhy v hornej časti nosiča (ak ich máte veľmi dotiahnuté)).

- Striedanie sa rodičov pri nosení - pokiaľ sa chcú rodičia pri nosení svojho dieťatka striedať, budú si musieť vždy po partnerovi prestavovať dĺžku ramenných popruhov a bedrového pása na svoju veľkosť. Je to ale záležitosť pár sekúnd navyše, takže nič zložité. Pokiaľ bude v nosiči nosiť iba jeden rodič, je umiestnenie dieťaťa do Lenny Lamb LennUp otázkou zhruba pol minúty, čo je super ♥.

Bezpečnosť a pohodlie z pohľadu dieťaťa

Jednou z najväčších výhod nosiča LennyUp je jeho materiál - mäkučká šatkovina, ktorá sa prispôsobí telíčku dieťatka. Ďalšie výhody a možnosti nosiča sú:

- Dieťa sedí v Manduce v M-pozícii, kedy sú kolienka dieťaťa minimálne vo výške zadočka, alebo vyššie. Dieťa je tak bezpečne nosené v pozícii, ktorá zabezpečuje zdravý vývin bedrových kĺbikov.

- Nosič je možné zmenšiť takmer novorodeneckú veľkosť, dieťatko je možné nosiť v nosiči zhruba od 1 mesiaca veku. Vzhľadom na možnosti zmenšenia nosiča je ale veľký predpoklad, že nosiť sa dá už krátko po narodení. Bábätku sa nosič vie prispôsobiť do výšky, aj do šírky.

- Priebežné zväčšovanie spodnej časti, kde sedí dieťatko. Spodok je možné zväčšiť na 42 cm, takže aj odrastenejšie dieťa bude mať stále nožičky podoprené od kolienka ku kolienku.

- V oblasti pod kolienkami je nosič mäkučko vyvatovaný, a Vy máte istotu, že táto časť dieťatko neotláča.

- Zúženie nosiča pri krčku dieťatka, je dôležité pri nosení menších detí, aby im tkanina vedela krásne istiť hlavičku. Pri starších deťoch túto časť môžete rozšíriť.

- Plynulé nastavovanie výšky nosiča od 30-40 cm, takže postupne, ako rastie dieťatko, dokáže podrásť aj nosič


Nastavovanie nosiča

Pri nosení v tomto nosiči nepotrebujete asistenciu druhej osoby. A to ani pri nosení na chrbte, všetko zvládnete sami, len to chce cvik.

Nastavovanie nosiča na správnu veľkosť dieťatka trošku zložitejšie je. Je to daň za to, že sa nosič dokáže prispôsobiť dieťatku v rôznom veku. Preto na začiatku nezúfajte, pokiaľ po vybalení uvidíte množstvo popruhov ☺. Návod na použitie Vás postupným nastavením nosiča krásne prevedie. Pokiaľ by ste mali s nastavením problém, napíšte nám na obchod@noseniedeti.sk, spoločne nastavenie určite zvládneme.

Čo stojí za zmienku?

- Chválime bohato vyvatované a krásne mäkké ramenné popruhy a bedrový pás. Tieto dva prvky sú pre nosiaceho rodiča veľmi podstatné a Lenny Lamb išli cestou bohatej výstuže, čo vyhovuje množstvu rodičov.

- Spona na bedrovom páse s trojbodovým istením. Takúto sponu nedokážete rozopnúť dvoma prstami, takže náhodné rozopnutie bedrového pása pri nesení dieťaťa je nemožné a zvyšuje to bezpečnosť nosiča.

- Kapucňu je možné úplne odstrániť. Kapucňa pre istenie hlavičky je k nosiču pripnutá na dvoch patentkách, ak ju nepoužívate, môžete ju odložiť.

- Extendér na ramenné popruhy. K nosiču je dodávaný extendér, ktorý môžete použiť pri nosení malých bábätiek, myslíme ale, že väčšina rodičov ho nevyužije. V každom prípade, táto možnosť u nosiča LennyUp tu je.

- Malé vrecko na bedrovom páse - na drobnosti, alebo na schovanie zloženej kapucne, aby sa Vám nestratila. Je to maličkosť, ale poteší ☺.

Materiálové zloženie:

100% bavlna

 

Nový komentár

* (Povinné)

CENA DOPRAVY SR:

Balík na poštu (nad 120 €) ZDARMA
Balík na poštu 1,90 €  
Balík na adresu 3,30 €
Kuriér DPD 3,60 €
Dobierka 0,60 €

 Úplný cenník nájdete tu »»»:

MÁTE OTÁZKY?

Monika Dankovičová

 noseniedeti

✆ 0908 419 618
Po-Pia - 8.00 -18.00
obchod@noseniedeti.sk

Darčekový poukaz

darčeková poukážka

Dvojnásobná radosť pre obdarovaného.

Prvý krát z darčeka, druhý krát z nákupu:-)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info