Ich príbeh začal v roku 1999, keď sa im narodil zdravý chlapček Jackson. V ôsmich mesiacoch začal trpieť na detský ekzém.
Jeho stav sa zhoršil po použití krému s obsahom steroidov, ktorý nielen ztenšuje pokožku, ale ničí imunitný systém. Čoskoro zistili, že alkohol prítomný v mnohých vlhčených obrúskoch ešte viac priťažil malému Jacksonovi. Nemohli nájsť prírodné obrúsky bez obsahu alkoholu, tak sa vrátili k bavlnenej vate a vode. Jacksonove pľuzgiere a krvácanie zo zaparenín ešte viac zhoršili kombináciou drsných chemikálií v mydlách pre bábätká a vysokou úrovňou chlóru.
Po rokoch intenzívnej výskumnej práce a odhodlani, starostliví rodičia napokon vytvorili vlastné unikátne vlhčené obrúsky s obsahom prírodných ingrendiencií. Súbežne s narodením ich druhého synčeka Reece-a v roku 2003 sa narodili i vlhčené obrúsky Jackson Reece. Ich tvrdá práca bola ocenená neuveriteľnou pozitívnou spätnou väzbou. Rodičia na celom svete sú im vďační za obrúsky, ktoré naozaj pomáhajú deťom i dospelým s citlivou pokožkou, trpiacim na ekzémy.