Tehotenstvo - pôrod - šestonedelie

0 položek

kozmetika Nobilis tilia

V nejcitlivejšom období každej ženy poskytuje tehotenská kozmetika Nobilis Tilia jemnú prirodzenú pomoc, ochranu a úľavu od bežných tehotenských ťažkostí. V období tehotenstva se zvyšujú nároky na telesné funkcie ženy a tiež na jej psychiku. Obe roviny sú pritom úzko prepojené. Ak uľavíme nepríjemným fyzickým príznakom, zlepší sa psychika, ak budeme pôsobiť na vyrovnanie psychických stavov, fyzické symptómy už nebudú vnímané tak výrazne. Éterické oleje obsiahnuté vo výrobkoch tejto rady pôsobia v oboch rovinách súčasne a pomáhajú žene nájsť aj potrebný duchovný rozmer. Na fyzickej úrovni uvolňujú a zlepšujú pružnosť svalov malej panvy, zlepšujú elasticitu a prekrvenie podkožného väziva, aby nedochádzalo k vytvoreniu strií, posilujú maternicu a vnútromaternicové sťahy pri pôrode a po pôrode prispievajú k hojeniu a podpore dojčenia. V psychickej rovine pôsobia éterické oleje ako prirodzené harmonizátory, ktoré žene dodávajú silu a odvahu, vyrovnávajú prípadné výkyvy nálad a pri pôrode pomáhajú pri jej koncentrácii.

Pomoc partnera alebo blízkej osoby pri pôrode je väčšine žien isto vítaná. Medzi najúčinnejšie metódy tejto pomoci patrí masáž. Pri pôrode pomáhajú aromaterapeutické masážne oleje uvolňovať a zlepšovať pružnosť svalov malej panvy, podporujú a zosilujú kontrakcie.
V psychickej rovine pôsobia éterické oleje ako prirozené harmonizátory, ktoré žene dodávajú silu a odvahu, posilujú vnímanie ženskosti a pomáhajú jej koncentrácii. Žena potom môže tak jedinečný okamih života, ako je pôrod dieťatka, naplno prežiť s pocitom dôvery vo vlastné telo.

V šestonedelí, rovnako ako v tehotenstve, je veľmi dôležité používať čisté prírodné produkty, aby se prostredníctvom dojčenia nedostali k dieťatku žiadne nežiadúce syntetické látky. Kozmetika Nobilis Tilia má výnimočné účinky na stav pleti a pokožky celého tela. Naviac ešte obsahuje éterické oleje, ktoré vo fyzickej rovine účinne pomáhajú pri hojení, sú antiseptické a protizápalové, napomáhajú zavinovaniu maternice, harmonizujú hladinu ženských hormónov a poskytujú pomoc pri potiažach s dojčením.
Po psychickej stránke vyrovnávajú éterické oleje výkyvy nálad, prinášajú radosť, optimizmus a dodávajú žene jemnú oporu. Pomáhajú opäť nadobudnúť silu a vnútornú pohodu.

MÁTE OTÁZKY?

Monika Dankovičová

noseniedeti

+421 908 419 618
Po-Pia - 8.00 -18.00
obchod@noseniedeti.sk

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info